×

Wyszukaj artykuł


Na niebie bez większych zmian

Pogoda na dziś i na jutro - w nocy pojawią się przymrozki

Redakcja Pinbook | 26-02-2020 | skomentuj

Pogoda na dziś i na jutro - w nocy pojawią się przymrozki

Fotografia poglądowa

Oceń


Dzisiaj, 26 lutego, możemy spodziewać się kolejnego deszczowego dnia z większymi przejaśnieniami. Najniższa temperatura wynosić będzie 5 stopni C i odczują ją mieszkańcy województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego. 6 stopni C wystąpi na terenie Olsztyna, Bydgoszczy, Torunia i Zielonej Góry, a 7 stopni C przewidywane jest w województwach: podlaskim, mazowieckim, łódzkim, świętokrzyskim, lubelskim, podkarpackim i dolnośląskim. Najcieplej będzie w Krakowie, Katowicach i Opolu, gdzie można spodziewać się 8 stopni C. W środę prognozowane są umiarkowane i silne porywy wiatru – jego prędkość może wynosić 55-56 km/h.

  Zobacz także  

Video dnia:W nocy mogą pojawić się przymrozki w południowych częściach kraju, gdzie temperatura może wynieść -3 stopnie C. Na północy temperatura o tej porze spadnie do około 1 stopnia C.

Pogoda na jutro

W czwartek 27.02 należy spodziewać się zachmurzenia umiarkowanego i dużego. Może wystąpić przelotny deszcz. Temperatura maksymalna będzie się wahać od 6 stopni C do 8 stopni C. Na wybrzeżu może wynieść 5 stopni C. W większej części kraju wiać będzie wiatr umiarkowany, z kolei na północy mogą pojawić się silne i porywiste podmuchy wiatru zachodniego i północno-zachodniego.


Wszystko na temat:

Pogoda Polska Wszystkie tagiDodaj komentarz