×

Wyszukaj artykuł


Warto zabrać ze sobą parasol

Pogoda na dziś i na jutro – ciepło, ale pochmurno

Redakcja Pinbook | 25-02-2020 | skomentuj

Pogoda na dziś i na jutro – ciepło, ale pochmurno

Fotografia poglądowa

Oceń


Dzisiaj, 25 lutego, należy spodziewać się dużego zachmurzenia z przejaśnieniami. Towarzyszyć mu będą przelotne opady deszczu i śniegu – ten ostatni pojawi się zwłaszcza na Podlasiu. W pozostałych rejonach kraju przewidywany jest jedynie deszcz. Na północnym zachodzie mogą wystąpić wyładowania atmosferyczne. Maksymalne temperatury będą się wahać od 6 stopni C na Podlasiu do 13 stopni C na Dolnym Śląsku. Najniższe temperatury wystąpią w województwach: pomorskim, podlaskim, podkarpackim i zachodniopomorskim gdzie będzie od 6 do 7 stopni C. Najcieplej z kolei będzie w Opolu i Wrocławiu. Prognozowany jest wiatr słaby i umiarkowany, który może osiągać w porywach do 60 km/h. Na północy wiatr może osiagć nawet prędkość do 80 km/h.

  Zobacz także  

Video dnia:IMGW ostrzega dzisiaj przed silnym wiatrem w województwie podkarpackim oraz powiatach: bieszczadzkim, leskim, sanockim i krośnieńskim.

Pogoda na jutro

26. 02 należy się spodziewać ciepłego, ale pochmurnego dnia z większymi przejaśnieniami. Najniższe temperatury wystąpią na Podkarpaciu, gdzie wyniosą około 5 stopni C. Najzimniej będzie też w województwach małopolskim, świętokrzyskim i podlaskim. Najcieplej z kolei będzie w zachodnich częściach kraju – w Zielonej Górze oraz Szczecinie, gdzie temperatury dojdą do 11 stopni. W centralnych i wschodnich częściach Polski mogą pojawić się poranne przymrozki. Wiatr będzie słaby i umiarkowany.


Wszystko na temat:

Pogoda Polska Wszystkie tagiDodaj komentarz