×

Wyszukaj artykuł


Sprawdź, na co się przygotować

Pogoda na dziś i na jutro – uwaga na silne porywy wiatru

Redakcja Pinbook | 24-02-2020 | skomentuj

Pogoda na dziś i na jutro – uwaga na silne porywy wiatru

Fotografia poglądowa

Oceń


W poniedziałek 24 lutego przewidywane jest zachmurzenie duże i umiarkowane. Możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu i śniegu z deszczem, którym towarzyszyć będą liczne przejaśnienia. Większe opady związane z frontem mogą pojawić się w godzinach wieczornych, zwłaszcza w województwach zachodnich i północnych. Na wschodzie mogą występować burze. Temperatura maksymalna może osiągać od 3 stopni C na krańcach wschodnich do 7 stopni C na południowym wschodzie. Najwyższa temperatura wystąpi w województwach: pomorskim, zachodniopomorskim, lubuskim, dolnośląskim i opolskim. Najniższe temperatury czekają za to mieszkańców województwa lubelskiego, świętokrzyskiego, łódzkiego, małopolskiego i podkarpackiego. Na południu temperatury mogą się wahać w granicach 1-3 stopni C.

  Zobacz także  

Video dnia:Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem, którego prędkość może dochodzić nawet do 80 km/h - jest on związany z przechodzącym nad Polską tajfunem Yulia. Obecnie obowiązują ostrzeżenia IMGW I i II stopnia w województwach południowej i centralnej Polski.

Pogoda na jutro

25.02 również można spodziewać się silnych i niebezpiecznych porywów wiatru. Alert I stopnia w dniach 25.02-26.02 został ogłoszony dla województw: zachodniopomorskiego pomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Przewidywane jest duże oraz umiarkowane zachmurzenie i przelotne opady deszczu. Temperatury na terenie całego kraju mogą się wahać od 3 stopni C do 11 stopni C.


Wszystko na temat:

Pogoda Polska Wszystkie tagiDodaj komentarz