×

Wyszukaj artykuł


Pojawi się słońce?

Pogoda na dziś i na jutro

Redakcja Pinbook | 02-03-2020 | skomentuj

Pogoda na dziś i na jutro

Fotografia poglądowa

Oceń


Dzisiaj, 2 marca, możemy spodziewać się pochmurnego i deszczowego dnia we wschodnich i południowych częściach kraju. Deszcz oraz deszcz ze śniegiem może pojawić się w województwach warmińsko-mazurskim, podlaskim, mazowieckim, lubelskim, podkarpackim, małopolskim, śląskim, opolskim i świętokrzyskim. Na zachodzie z kolei nie będzie opadów, a pojawią się większe przejaśnienia. Najniższa temperatura wystąpi na Pomorzu i wyniesie 7 stopni C. 8 stopni C odczują mieszkańcy województw: podlaskiego, lubelskiego oraz świętokrzyskiego. O jeden stopień więcej będzie w Warszawie, Rzeszowie, Łodzi, Olsztynie, Toruniu, Bydgoszczy i Szczecinie. 10 stopni C wystąpi na terenie województw wielkopolskiego, lubuskiego, śląskiego i małopolskiego. Najwyższa temperatura pojawi się z kolei w województwie opolskim i dolnośląskim, gdzie może dojść do 11 stopni C.

  Zobacz także  

Video dnia:W większości regionów wiatr będzie słaby i umiarkowany. Może być porywisty w północno-zachodnich częściach kraju. Ciśnienie wyniesie 997 hPa.

Pogoda na jutro

Wtorek 3 marca zapowiada się pochmurnie i deszczowo. W części północno-wschodniej kraju mogą pojawić się przelotne opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Na zachodzie pod koniec dnia mogą pojawić się opady deszczu. Na Warmii i Suwalszczyźnie temperatury mogą dojść do 6 stopni C. Mieszkańcy centralnej części kraju mogą spodziewać się temperatury do 9 stopni C. Z kolei 12 stopni C pokażą termometry na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. Silny i porywisty wiatr może wiać na północy kraju.


Wszystko na temat:

Pogoda Polska Wszystkie tagiDodaj komentarz