×

Wyszukaj artykuł

Podsiadło jako Shrek

Ta makijażowa wpadka przejdzie do historii

Redakcja Pinbook | 03-10-2019 | skomentuj

Ta makijażowa wpadka przejdzie do historii

OceńDawid Podsiadło to największa gwiazda współczesnej muzyki. Charyzmatyczny, zabawny i bardzo wyluzowany. „Wraz z kolegą wyprzedali stadion” - mowa tutaj oczywiście o wielkim sukcesie Podsiadło i Taco, którym udało się sprzedać co do jednego biletu na swój koncert na Narodowym. Ostatnio ogłosił również, że chciałby zostać producentem filmowym. Z powodu swoich różnych pomysłów został zaproszony do „Rezerwacji” Katarzyny Janowskiej. Jednak to, co ludzie zobaczyli… Totalnie ich zaskoczyło. Zupełnie nieświadomie Podsiadło wcielił się w Shreka – a przynajmniej tak mówią internauci. Ta wpadka w makijażu przejdzie do historii.

  Zobacz także  


Internauci są wzburzeni

I nie zostawiają suchej nitki na makijażyście, który przygotowywał Dawida Podsiadło do wywiadu. Chociaż przyszedł tam mówić o ważnych dla niego projektach, które powinny być także istotne dla jego fanów, to uwagę przykuło coś zupełnie innego – nieudany makijaż. Pół twarzy było blade, a drugie pół… zielone. Niedoskonałości cery źle zamaskowano, a niesamowicie różowe usta dopełniły tylko ten tragiczny makijaż. Niestety – wyglądało to co najmniej źle, a na pewno bardzo nieprofesjonalnie. Faktycznie nie wygląda to dziwnie, więc nie dziwią komentarze Internautów w stylu: „,,Maska” 2019 Edition”, „Jak można coś takiego zrobić – zamiast skupiać się na cudownej postaci patrzę na zieloną, źle pomalowaną twarz”.

Mimo wszystko – bardzo dobry wywiad z Dawidem Podsiadło w roli głównej, gdzie opowiedział o swoim debiucie producenckim, a także o samym filmie „(Nie)znajomi” i teledysku, który do niego stworzył.


Wszystko na temat:

Dawid Podsiadło Makijaż Kosmetyki Gwiazdy Muzyka Wszystkie tagiKomentarze: