×

Wyszukaj artykuł


„Jesteś Judaszem!”

Podpalili pomnik gwiazdy – są wściekli

Redakcja Pinbook | 29-11-2019 | skomentuj

Podpalili pomnik gwiazdy – są wściekli

Materiały prasowe

Oceń


Zlatan Ibrahimovic to postać kontrowersyjna i znana niemal każdemu kibicowi piłkarskiemu. Ekscentryczny Szwed przez lata dał się poznać jako zawodnik z najwyższej półki. Swoja piłkarską karierę rozpoczynał w szwedzkim Malmoe FF, które w październiku zdecydowało się na odsłonięcie pomnika piłkarza. Teraz postument zapłonął – pseudokibice klubu są wściekli na gwiazdora. Co sprawiło, że posunęli się do tak drastycznych kroków?

  Zobacz także  


Wszystko zaczęło się od niewinnego materiału zamieszczonego przez Ibrahimovica na Instagramie. Widać na nim koszulkę z jego nazwiskiem i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że był to trykot innego szwedzkiego klubu – Hammarby Sztokholm.

Szwed ma plany biznesowe?

Okazało się, że Ibrahimovic został właśnie właścicielem 25% akcji klubu. „Chcę pomóc Hammarby stać się najlepszym klubem piłkarskim w Skandynawii” - dodał. Nic więc dziwnego, że fanatyczni kibice Malmoe FF poczuli się urażeni – to przecież wychowankiem ich klubu jest legendarny Zlatan. Aktowi podpalenia pomniku towarzyszyły głośne okrzyki „Judasz”, co najlepiej oddaje nastroje panujące wśród sympatyków szwedzkiego klubu. Gdzie zagra Zlatan? Raczej mało prawdopodobne, że Szwed założy koszulkę meczową Hammarby w rzeczywistości. Ibrahimovic jednak potrafi zaskoczyć. Czy tak będzie również tym razem?


Wszystko na temat:

Sport Zlatan Ibrahimovic Wszystkie tagiKomentarze: