× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Podejrzani o korupcję w Policji – trzech zatrzymanych

Redakcja Pinbook | 15-05-2019 | skomentuj

Podejrzani o korupcję w Policji – trzech zatrzymanych

gentelmanchoice.pl

Oceń


Z polecenia Prokuratury Powiatowej w Gliwicach zatrzymano trzech funkcjonariuszy tamtejszej Policji. Sprawa dotyczy podejrzenia o korupcję. Zatrzymania dokonało Biuro Spraw Wewnętrznych Policji. Nie są to pierwsze zatrzymania w gliwickiej komendzie, które związane są z podejrzeniami o łapownictwo  - w sierpniu zeszłego roku trzem innym funkcjonariuszom zostały postawione zarzuty.

  Zobacz także  


Jeden z zatrzymanych ma za sobą aż 27 lat służby. Funkcjonariusze służyli w Wydziale Ruchu Drogowego. Mieli oni żądać od zatrzymanych kierowców różnych kwot. Po uiszczeniu sugerowanej opłaty, funkcjonariusze mieli w zamian odstąpić od wymierzania kar za wykroczenia takich jak mandat i punkty karne. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Wszystko na temat: