×

Wyszukaj artykuł

"Pocztówka z WWA, lato '19" - gdzie słuchać? Nowa płyta Taco już w Internecie.

Redakcja Pinbook | 24-07-2019 | skomentuj

"Pocztówka z WWA, lato '19" - gdzie słuchać? Nowa płyta Taco już w Internecie.

theillest.pl

OceńTego mogliśmy się spodziewać. Taco jak zawsze zaskoczył swoich fanów – jego płyta "Pocztówka z WWA, lato '19" od wczoraj już krąży po sieci. Przypomina to wszystkie pozostałe razy, kiedy można było szybciej, za darmo, w Internecie posłuchać jego płyt. Tym samym dokładnie dowiedzieliśmy się jakie kawałki nagrywał z kim. Jednocześnie Taco wyjaśnił, że premiera 9 sierpnia dotyczyła nośników fizycznych i że była to "zmyłka". A oto co Taco sam napisał o swojej płycie we wpisie na facebooku:

„Jako dzieciak jeździłem na Stadion Dziesięciolecia, gdzie wymieniałem kieszonkowe na pirackie albumy hiphopowe. W wieku nastoletnim logistykę ułatwiła mi rewolucja torrentowa, jednak wygoda ta rosła proporcjonalnie do kiełkującego poczucia winy. Nie mniej jednak, te setki przesłuchanych albumów, nielegalnie nabytych, wpłynęły na to jakim jestem człowiekiem oraz muzykiem (no dobra — “muzykiem”).
Wraz z wydaniem “Trójkąta warszawskiego” obiecałem więc sobie, że - celem spłacenia długu - moje albumy zawsze trafiać będą do internetu za darmo. Oto najnowszy z nich. “POCZTÓWKĘ” wrzucam klasycznie bez singli, teledysków i promocji, bo pilnie muszę zakończyć już ten etap prac. Bo chcę skupić się na kolejnym projekcie. Bo jest lipiec. Bo to moje piosenki i moja decyzja. Bo tak. W ogłoszenia sierpniowej daty premiery — mam nadzieję, że wybaczycie mi tę zmyłkę. Chodziło mi tylko i wyłącznie o premierę fizyczną.
Potraktujcie ten album jako jeden wielki singiel. Teraz możecie naprawdę zdecydować, czy płyta zasługuje na dołączenie do waszej kolekcji. Na sam koniec, pozwólcie, że zabrzmię jak typowy raper: dziękuję wam za wsparcie. Tylko dzięki wam mogę codziennie robić to, co kocham.
Do następnego, Fifi”

  Zobacz także  


Jak dobra będzie ta płyta? Planujemy to sprawdzić!
Posłuchajcie sobie jej sami i podzielcie się z nami swoimi wrażeniami. Możecie zrobić to zarówno na serwisach streamingowych np. na Spotify, ale również na oficjalnym profilu artysty na YouTube.


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: