Kiedy premiera?

Plemiona Europy - oto zwiastun serialu twórców Dark

Materiały promocyjne serialu

Jeśli należycie do fanów serialu "Dark", to znajdzie się dla was coś nowego, co z pewnością pokochacie. Twórcy serialu pracowali bowiem nad stworzeniem nowej produkcji, która już niebawem dostępna będzie na platformie Netflix. Mowa o serialu "Plemiona Europy", który opowiada o mrocznej wizji niedalekiej przyszłości. Takiego postapo już dawno nie widzieliście, zapewniamy! 

Plemiona Europy - zwiastun 

Netflix właśnie udostępnił zwiastun do swojej nowej produkcji. Wszyscy zastanawiają się, czy ten serial dorówna, a może nawet przebije, serial "Dark". Wydaje nam się, że ma ku temu spore predyspozycje... 

Nowy serial twórców "Dark" opowiada o walkach plemiennych, które toczą się między wrogimi obozami. Całość dzieje się w roku 2074, kiedy to w następstwie tajemniczej globalnej katastrofy, w Europie nie istnieją już narody, jakie znamy. Zamiast nich mamy "mikropaństwa", które między sobą walczą. W centrum wydarzeń znajduje się trójka rodzeństwa z plemienia Źródlan. 

Premiera serialu ma odbyć się 19 lutego 2021 roku na Netflixie, a serial liczyć będzie 6 odcinków. Już dziś możecie obejrzeć zwiastun: 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO