×

Wyszukaj artykuł

Zespół ma poważne problemy

Epidemia pokrzyżowała plany Top Girls

Redakcja Pinbook | 03-04-2020 | skomentuj

Epidemia pokrzyżowała plany Top Girls

youtube.pl

OceńPrzez epidemię koronawirusa niemal zupełnie zamarło życie kulturalne. Zamknięte kina, teatry i sale koncertowe stały się już naszą codziennością. Większość artystów musiała zawiesić swoją dotychczasową działalność i pracę nad kolejnymi projektami. Niestety, trudna sytuacja na świecie wciąż się dynamicznie rozwija i nie wiadomo, jak długo jeszcze będzie trwać. Pod znakiem zapytania stają więc również wszystkie nasze plany, które snuliśmy pod kątem bardziej odległej przyszłości. Wprowadzona ogólnokrajowa kwarantanna nie oszczędziła również wokalistów disco polo, którzy musieli odwołać swoje koncerty. Jednak to nie jest ich jedyny problem.

  Zobacz także  


O tym, jak epidemia może zburzyć wszystkie plany, przekonał się między innymi zespół disco polo Top Girls, który tworzą Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i Justyna Lubas. Grupa jest znana między innymi z takich hitów, jak: „Poczuj jak bije serce”, „Zakochana”, czy „Pod osłoną nocy”.

Co z nową płytą?

Zespół Top Girls miał na ten rok wielkie plany. Wokalistki zamierzały w 2020 lub na początku 2021 roku wydać nową płytę. Niestety, prace nad nią przerwała im rozprzestrzeniająca się epidemia. Artystki w mediach społecznościowych poinformowały fanów o swoich obawach. Ich zdaniem nawet wtedy, gdy sytuacja na świecie się już unormuje, może im zabraknąć czasu na produkcję nowego krążka. Jest to związane również z czekającą je trasą koncertową, której grafik po zakończeniu pandemii może się okazać wyjatkowo napięty:

Plany na ten rok ....bardzo ambitne ...ale czy zdążymy ? .....myślimy o drugiej płycie albo pod koniec roku lub na początku roku 2021 ....kwarantanna nie pomaga nam w naszych planach. Mamy już 12 utworów z czego 7 nowych ....niektóre wymagają jeszcze dopracowania .....No to zostało nam tylko i aż 3-4 utwory aby wydać płytę a czas ucieka strasznie.

Mamy jednak nadzieję, że wokalistkom uda się jeszcze w tym roku zrealizować swoje ambitne plany.

Zobacz także: Utwory zespołu Top Girls


Wszystko na temat:

Justyna Lubas Paula Karpowicz Angelika Żmijewska Disco polo Muzyka Zespół muzyczny Gwiazdy Wszystkie tagiKomentarze: