×

Wyszukaj artykuł

Zabrał głos na Instagramie

Piotr Żyła zaliczył poważny upadek w Wiśle. Miał mocno zakrwawioną twarz

Redakcja Pinbook | 25-11-2019 | skomentuj

Piotr Żyła zaliczył poważny upadek w Wiśle. Miał mocno zakrwawioną twarz

AKPA

OceńW ten weekend odbyły się skoki narciarskie. W konkursie Pucharu Świata w Wiśle królował wiatr. Mimo wszystko udało się Kamilowi Stochowi stanąć na podium. Mniej szczęścia miał Piotr Żyła, który doznał bardzo fatalnego w skutkach upadku. Całe zdarzenie miało miejsce w pierwszej serii. Po lądowaniu na 119. metrze stracił równowagę, przewrócił się na zeskok i uderzył twarzą o nartę. Wyglądało to bardzo groźnie – Żyła ślizgał się twarzą po twardym śniegu.

  Zobacz także  


Początkowo nie ruszał się, ale następnie o własnych siłach wstał i opuścił obiekt. Zemdlał przy lekarzach i odmówił badania. Ostatecznie jednak udało się go na nie namówić.

Tragiczny wypadek

Adam Małysz, który wszystko widział był przerażony. Później to on pierwszy poinformował, że ze zdrowiem Piotrka wszystko jest dobrze, ale że powinien dać się przebadać. W punkcie lekarskim zachowywał się dziwnie, był w szoku i odpychał lekarzy.
Ostatecznie doszło do badań i okazuje się, że nic poważnego Żyle się nie stało. Nie ma wstrząśnienia mózgu i jedyne, co teraz będzie leczył to mocno zdarta twarz po upadku.

W swoim stylu zabrał głos w tej sprawie na Instagramie:


Wszystko na temat:

Piotr Żyła Sport Skoki narciarskie Wypadek Wszystkie tagiKomentarze: