Piotr Woźniak - Starak nie żyje. Potwierdziły się wszystkie obawy.

Niestety, potwierdziły się najgorsze obawy – Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Wiceszef MSWiA potwierdził to za pośrednictwem Twittera:

„Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym” - napisał Jarosław Zieliński.

Wojewódzka policja potwierdziła, że w czwartek rano grupa płetwonurków, która brała udział w poszukiwaniach na jeziorze Kisajno, zlokalizowała i wyłowiła ciało. Prawdopodobnie to zaginiony Piotr Woźniak – Starak, którego poszukiwano od niedzieli. Na miejscu obecnie wykonywane będą czynności procesowe z udziałem policyjnych techników kryminalistycznych i prokuratora.

Przypomnijmy: zaginął w nocy z soboty na niedzielę, a o 4 godz. nad ranem policja otrzymała zgłoszenie dotyczące motorówki, która zakłóca ciszę nocną nad jeziorem Kisajno. Na miejscu patrol zastał pustą łódź. Na brzegu odnaleziono 27-latkę, która przyznała, że pływała z producentem. Obydwoje wpadli do wody podczas wykonywania manewru. Od tego momentu trwały poszukiwania 39-latka.
Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Składamy wyrazy współczucia najbliższym.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO