Ciekawa teoria...

Piotr Adamczyk zagra w serialu Marvela?

AKPA

Piotr Adamczyk jakiś czas temu postawił na rozwijanie swojej kariery w Hollywood. W ten sposób poszedł w ślady chociażby Weroniki Rosati, swojej byłej partnerki. Pojawiły się pewne teorie, które wskazują na to, że aktor miałby pojawić się w serialu Marvela, a dokładniej w produkcji "Hawkeye". Kogo miałby zagrać tam nasz rodzimy aktor? 

Piotr Adamczyk w serialu Marvela? 

Polscy aktorzy zaczynają robić spore kariery za granicami naszego kraju. Najpierw Weronika Rosati, Iza Miko, potem Tomasz Kot, Joanna Kulig czy Rafał Zawierucha. Najwidoczniej teraz przyszła kolej na Piotra Adamczyka. 

Chociaż nie wszystkie plotki zawsze się potwierdzają np. nie potwierdziły się doniesienia o tym, że Kot zagra w "Eternals". Ale teraz na fanpage'u "Łysy z Marvela", na Facebooku, pojawiła się informacja, która rozpaliła Polskę. Według autora wpisu - Piotr Adamczyk mógłby zagrać w serialu "Hawkeye" ze stajni Marvela. 

Łysy z Marvela połączył kilka faktów. Między innymi to, że w miejscu, gdzie obecnie przebywa Adamczyk, gdzie pracuje, kręcone są trzy produkcje Marvel Studios: "Spider Man", "Ms. Marvel" oraz "Hawkeye". Łysy z Marvela podkreśla, że wydaje mu się, że jest to ta druga produkcja, ponieważ Adamczyk obserwuje większość obsady serialu na Instagramie. 

W dodatku w oryginale komiksowym "Hawkeye" pojawia się wątek antagonisty z polskimi korzeniami - mowa o Kazimierzu Kazimierczaku. Być może w tej roli został obsadzony Adamczyk? 

Ostatecznie to wszystko to jedynie dowód na to, że Piotr Adamczyk uwielbia Marvela, a szczególnie tę produkcję. 

Co sądzicie o tej teorii? 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO