Wielki rozwój kariery!

Piotr Adamczyk zagra w amerykańskim serialu od Apple TV+

AKPA

Niedawno pisaliśmy o tym, że pojawiła się na facebooku pewna teoria, która zakłada, że Piotr Adamczyk zagra w produkcji Marvela. Póki co te rewelacje nie zostały w żaden sposób potwierdzone. Wiadomo jednak, że polski akcent pojawi się w serialu od Apple TV+. Adamczyk ma pojawić się epizodycznie w kilku odcinkach "For All Mankind". Według IMBd, ma pierwszy raz pokazać się na ekranie w 5. odcinku 2. sezonu. I to nie będzie koniec jego występów w tej produkcji. 

Adamczyk w serialu Apple TV+ 

Jakiś czas temu Adamczyk, jak wiele innych gwiazd, postanowił postawić na karierę międzynarodową. Na swoim koncie ma już grę w takich produkcjach jak "Odpowiednik" czy występ w programie "Madam Secretary". Teraz okazuje się, że pojawi się w produkcji "For All Mankind". 

Według tego, co znajduje się na IMDb, aktor ma pojawić się w aż pięciu odcinkach popularnego serialu od Apple TV+. Pierwszym odcinkiem, w jakim pojawi się aktor, ma być odcinek 5. Ma wcielać się w radzieckiego naukowca - Sergieja Korolewa. Według wszelkich wyliczeń odcinek 5. będzie dostępny już 19 marca 2021 roku. 

Póki co czekamy na potwierdzenie tej szalonej teorii, jakoby Adamczyk miał zagrać w serialu "Hawkeye". W końcu jest ku temu całkiem sporo przesłanek. Według zapowiedzi serial ma bowiem bazować na komiksach, a ważny jest tam wątek niejakiego Kazimierza Kazimierczaka, który był głównym antagonistą o polskich korzeniach. 

W dodatku sam Adamczyk zapowiedział, że kręci coś właśnie w Atlancie, a to tam powstają seriale Marvela. 

Jednak w tej kwestii na potwierdzenie pozostaje nam zapewne poczekać. Ale możemy już 19 marca obejrzeć występ aktora w "For All Mankind". 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO