×

Wyszukaj artykuł

Praca na planie nie była łatwa

„Sztuka kochania” - Piotr Adamczyk zdradził, która scena sprawiła mu trudności

Redakcja Pinbook | 09-06-2020 | skomentuj

„Sztuka kochania” - Piotr Adamczyk zdradził, która scena sprawiła mu trudności

"Sztuka kochania"/Materiały prasowe

OceńNakręcona w 2017 roku „Sztuka kochania” w reżyserii Marii Sadowskiej opowiada o życiu Michaliny Wisłockiej – lekarki oraz autorki poradnika, dzięki któremu w Polsce rozpoczęła się rewolucja seksualna. W rolę jej męża, Stanisława Wisłockiego, wcielił się Piotr Adamczyk. Aktor w zeszłą niedzielę był gościem Rafała Zawieruchy w prowadzonym przez niego na Instagramie programie „Zawierucha filmowa”. Dwaj aktorzy rozmawiali między innymi o odważnych scenach erotycznych, które pojawiły się w filmie. Okazuje się, że sceny te sprawiły Piotrowi Adamczykowi niemałe trudności.

  Zobacz także  


W filmie „Sztuka kochania” w rolę Michaliny Wisłockiej wcieliła się Magdalena Boczarska. W filmie wystąpili również między innymi: Eryk Lubos, Justyna Wasilewska, Jaśmina Polak, Borys Szyc, Karolina Gruszka, Wojciech Mecwaldowski i Danuta Stenka.

Trudne sceny

W programie Rafała Zawieruchy aktor wspominał, jak wyglądało kręcenie sceny pierwszego spotkania Michaliny Wisłockiej i Stanisława Wisłockiego. Piotr Adamczyk zdradził, że w rozbieranych scenach miał zastąpić go dubler. Ten jednak nie zjawił się na planie tłumacząc, że musiał zrezygnować, ponieważ dziewczyna nie pozwoliła mu pójść na plan. W ten sposób Adamczyk został postawiony przed faktem dokonanym i niejako zmuszony do samodzielnego odegrania trudnych scen. Twórcy zadzwonili do niego z pytaniem, czy zdecyduje się w nich wystąpić i nie mając specjalnie wyboru zgodził się na to. Aktor nie ukrywał, że to był jeden z najtrudniejszych momentów w jego karierze. Nie dość, że musiał zaprezentować się nago przed całą obsadą i ekipą filmową, to jeszcze musiał mówić po niemiecku:

To był bardzo stresujący dzień, kiedy stałem nago przed dziewczynami, przed całą ekipą i jeszcze musiałem mówić po niemiecku, w języku, którego nie znam.

Jak widać, praca na planie nie należała do łatwych. Zauważyliście, że aktor w rzeczywistości nie potrafi mówić po niemiecku?

Jeśli podobała wam się „Sztuka kochania”, polecamy obejrzeć film „Granice miłości” z Charlize Theron i Jennifer Lawrence w rolach głównych. Warto obejrzeć także poruszający dramat „Aż po grób” oraz „Szukając Erica”.

 


Wszystko na temat:

Piotr Adamczyk Filmy Aktorzy Wszystkie tagiKomentarze: