×

Wyszukaj artykuł

Przesłodkie stworzenie

Pies z ogonkiem na czole – poznaj nowego ulubieńca internautów [WIDEO]

Redakcja Pinbook | 17-11-2019 | skomentuj

Pies z ogonkiem na czole – poznaj nowego ulubieńca internautów [WIDEO]

YouTube

OceńMałe zwierzątka są przeurocze – niemal wszyscy rozczulają się na widok szczeniaków czy kociąt. Niektóre z nich są jednak naprawdę wyjątkowe. Internet właśnie oszalał na punkcie 10-miesięcznego szczeniaka – Narwala. Skąd nietypowe imię? Okazuje się, że psiak ma dwa ogony. Jeden z nich znajduje się jednak w tak nietypowym miejscu, że zwierzaka niemal z miejsca okrzyknięto psim jednorożcem.

  Zobacz także  


Narwal drugi ogonek ma… między oczami – pełni on jednak wyłącznie rolę uroczego dodatku. Szczeniak nie może nim merdać ani poruszać. Nie zmienia to jednak faktu, że dodaje mu niesamowitego uroku.

Historia ze szczęśliwym zakończeniem?

Internet poznał Narwala dzięki amerykańskiemu schronisku, do którego trafił szczeniak. Poprzedni właściciel zostawił go na mrozie – w wyniku tego zdarzenia piesek nabawił się odmrożenia. Pieska nie można jeszcze adoptować – musi przejść odpowiednie szczepienia i podrosnąć. Szczeniak ma jednak ogromne szanse na szczęśliwe życie – już w tej chwili zgłosiło się kilkadziesiąt chętnych osób, które gotowe są przygarnąć pieska. 


Wszystko na temat:

Szokujące historie Zwierzęta Internet Wszystkie tagiKomentarze: