Piosenkarz otworzył się w wywiadzie

Andrzej Piaseczny przeżywa kryzys wieku średniego: „Odczuwam obawę, czy jestem jeszcze coś wart”

Andrzej Piaseczny należy do tej grupy gwiazd, która niechętnie wypowiada się o swoich sprawach osobistych i życiu prywatnym. Czasem się jednak zdarza, że piosenkarz robi wyjątek i postanawia otworzyć się nieco bardziej przed swoimi fanami. Ostatnio 49-letni artysta udzielił wywiadu tygodnikowi „Twoje Imperium”, w którym wyjawił, jak przeżywa kryzys wieku średniego. Przyznał między innymi, że obawia się, że wraz z upływającymi latami coraz mniej osób będzie chciało słuchać jego muzyki:

Odczuwam obawę, czy jestem jeszcze coś wart. Czy ktoś na mnie czeka, czy są ludzie, którzy chcą mnie słuchać - nie tylko tych starszych piosenek, ale i nowości. Z jednej strony wiem, że po latach bardzo intensywnej pracy zaskarbiłem sobie przychylność fanów, ale z drugiej... Nie ma chyba artysty, który spoczywa na laurach i nie chce od życia więcej i więcej.

AKPA

Piasek wyznał także, że jest bardzo wrażliwą i emocjonalną osobą, przez co zdarza mu się czasem płakać podczas przedstawienia teatralnego lub oglądania filmu. Zaznaczył przy tym, że jego emocje potrafią iść także w drugą stronę sprawiając, że staje się porywczy – wtedy stara się zapanować nad swoimi nerwami, co nie bywa łatwe.

Zobacz także: Utwory Andrzeja Piasecznego

Marzenie Piaska

Piosenkarz w wywiadzie stwierdził, że w przestrzeni publicznej woli funkcjonować jako artysta i juror telewizyjny, a nie jako osoba prywatna i czyjś partner, dlatego nie ujawnia światu większości szczegółów ze swojego życia. Zauważył przy tym, że jeszcze niedawno nie był przekonany do instytucji małżeństwa i raczej nie traktował jej poważnie. Teraz jednak, wraz z wiekiem jego poglądy w tej kwestii uległy radykalnej zmianie – okazuje się, że Piasek marzy o tym, aby jeszcze kiedyś stanąć na ślubnym kobiercu:

Kiedyś myślałem, że to jest bzdura, że sobie ludzie przysięgają. Ale im jestem starszy, tym bardziej wydaje mi się, że to jest wspaniała chwila. Myślę, że byłbym bardzo wzruszony, gdyby mi się to zdarzyło w życiu.

Spodziewaliście się, że Piaseczny przeszedł taką przemianę?Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO