Pezet wraca z nową płytą. Kiedy premiera "Muzyki Współczesnej"?

rapnews.pl

14 czerwca zobaczyliśmy coś nowego, świeżego i niesamowitego. Pezeta, przedstawiciela Ursynowa, w zupełnie nowym kawałku „Obrazy Pollocka”. Jest to numer, który zapowiada nową płytę rapera. Autorem muzyki jest Auer, a reżyserią teledysku zajął się Filip Bartczak – ten sam, który robił również teledysk do Piromana i do AHA Otsochodzi.

Oto, co Pezet mówi o swojej nowej płycie:

„,,Muzyka współczesna" to album po prostu o życiu. Tak jak "Muzyka Klasyczna" czy "Muzyka Poważna" tylko z perspektywy prawie 40-letniego faceta, który nadal chciałby czasem robić głupoty, jednak życie teraz wygląda zupełnie inaczej. Momentami prowadzi to do frustracji, innym razem do radości, miłości i sensu. Świat zmienia się bardzo szybko, moje pokolenie to dziś ludzie dorośli, choć niektórzy dojrzewają, inni nie. Wbrew pozorom problemy mamy podobne jak wtedy. Płyta jest inspirowana latami 90-tymi. Nie jest to jednak boom bap rap, to mieszanka brzmień z tamtych lat, różnych i w nowej odsłonie. Znajdzie się jednak i 90 BPM i miejsce dla dj'a."- tak o albumie mówi Pezet.”

W końcu, po 7 latach doczekaliśmy się nowej płyty Pezeta. „Muzyka współczesna” jest już do kupienia w preorderze. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać do 27 września na oficjalną premierę. Myślę, że będziemy mieli również szansę pochodzić trochę na koncerty Pezeta. Wiemy na pewno, że na jego płycie gościnnie pojawi się Taco, u którego Pezet na płycie „Pocztówka z WWA, lato ‘19” miał okazję wystąpić.
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO