×

Wyszukaj artykuł

Uda się uratować ich relacje?

„M jak miłość” - Paweł porządnie oberwie od Basi! Córka nie oszczędzi mu gorzkich słów

Redakcja Pinbook | 27-04-2020 | skomentuj

„M jak miłość” - Paweł porządnie oberwie od Basi! Córka nie oszczędzi mu gorzkich słów

Materiały prasowe/MTL Maxfilm

OceńOdcinek 1513. serialu „M jak miłość” będzie pełen burzliwych zdarzeń. Wiele będzie się działo w życiu Pawła (Rafał Mroczek), który nie będzie najlepiej dogadywał się ze swoją przybraną córką Basią (Gabriela Raczyńska). Dziewczyna, którą niedawno spotkało miłosne rozczarowanie, nie będzie najmilszym towarzystwem dla swojego ojczyma. Basia, od razu po powrocie z wizyty u Ali w Londynie, będzie wyładowywać swoje frustracje na Pawle. Doprowadzi to do rodzinnej awantury, podczas której Basia powie Pawłowi, że jedyne, co potrafi odnosić w życiu, to sromotne porażki.

  Zobacz także  


1513. odcinek serialu „M jak miłość” ukaże się na antenie TVP2 w poniedziałek, 27 kwietnia, o godzinie 20:55.

Gorzkie słowa

Widzowie „M jak miłosć” dobrze wiedzą, że Pawła i Basię od siedmiu lat łączy niezwykle silna więź. Dziewczynka mając zaledwie 8 lat wybrała Pawła na swojego przybranego tatę. Udało jej się nawet sprawić, że Paweł związał się z Alą. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu. W efekcie Basia została z ojcem w Polsce, a Ala wyjechała do Londynu, w którym córka co jakiś czas ją odwiedza.

W 1513. odcinku „M jak miłość” relacje Basi i Pawła ulegną znacznemu pogorszeniu. Niedługo po powrocie Basi z Londynu Paweł będzie próbował pocieszyć córkę po jej niedawnym rozstaniu z Damianem (Oliver Proctor), który ją zostawił dla Ani Wojciechowskiej (Gabriela Świerczyńska). Basia jednak nie będzie skora do tego rodzaju rozmów i zacznie zasypywać ojca obraźliwymi uwagami. Będzie twierdzić, że jest życiowym nieudacznikiem i nie potrafi wejść w stały związek z żadną kobietą. Szybko jednak zauważy, jak bardzo zraniła Pawła. Przeprosi go za swoje postępowanie, a Paweł jak zawsze – wszystko jej wybaczy.


Wszystko na temat:

M jak miłość Seriale Dzieje się w serialach Telewizja TVP2 Aktorzy Wszystkie tagiKomentarze: