Obejrzycie?

Patryk Vega pokazał zwiastun dokumentu o handlu dziećmi

AKPA

Patryk Vega to reżyser niesamowicie zapracowany. Niedawno pracował na planie swojego nowego filmu - "Miłość w czasach zarazy". A teraz okazuje się, że robił również dokument, w którym opowie o handlu dziećmi. Materiał jest naprawdę przerażający, a zwiastun polecamy osobom z mocnymi nerwami. Co powiedział reżyser na ten temat? 

Dokument o handlu dziećmi od Vegi 

Patryk Vega lubi podejmować trudne tematy w swoich filmach. Dlatego po wielu produkcjach o policji, mafii, lekarzach i polityce czy środowisku kiboli, a nawet pandemii - czeka na nas dokument o handlu dziećmi. I zapowiada się, że będzie to dość... mocne widowisko. 

W 2019 roku zapowiedział, że stworzy film "Small World", w którym opowie o handlu dziećmi w formie fabularnej. Okazuje się, że postanowił stworzyć również dokument, który zatytułował "Oczy diabła". Oto wideo, które trafiło do sieci, a które promuje produkcję: 

W zwiastunie mamy fragmenty rozmów Vegi z osobami, które są mocno zaangażowane w proces handlu dziećmi. Na samym początku materiału Vega zwraca się bezpośrednio do Ursuli von der Leyen, która jest przewodniczącą Komisji Europejskiej: 

Zwracam się do Ursuli von der Leyen, przewodniczącej Komisji Europejskiej. Uratowałem dziecko, które miało być sprzedane do burdelu, a potem na narządy (...) Opowiem Pani, w jaki sposób w dzisiejszej Europie legalnie sprzedać dziecko i jak sprawić, żeby tego dziecka już nigdy nikt nie szukał. 

Póki co nie wiemy kiedy dokument będzie możliwy do obejrzenia. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO