×

Wyszukaj artykuł

O czym będzie?

„Pętla” - Patryk Vega zapowiedział nowy film! Zobaczcie zwiastun

Redakcja Pinbook | 03-06-2020 | skomentuj

„Pętla” - Patryk Vega zapowiedział nowy film! Zobaczcie zwiastun

"Pętla"/YouTube

OceńWczoraj Patryk Vega na swojej stronie na Facebooku zamieścił zapowiedź nowego filmu. Reżyser poinformował, że dzisiaj o 9:00 w sieci pojawi się zwiastun jego najnowszej produkcji zatytułowanej „Pętla”. Okazuje się, że dotrzymał słowa i od rana możemy zobaczyć zwiastun filmu. Wiadomo już, że opowie on o historii siatki klubów nocnych, które znajdowały się pod kontrolą agenta CBŚP. Zdobywał on kompromitujące nagrania z udziałem polityków, celebrytów, a nawet duchownych. W pewnym momencie w sprawę zostały zamieszane rosyjskie oraz ukraińskie służby specjalne. W swoim nowym filmie Patryk Vega wykorzystał nagrania z ukrytych kamer, na których uwieczniono najważniejsze postaci tak zwanej afery podkarpackiej, które ponoć mają wziąć także udział w promowaniu filmu.

  Zobacz także  


Patryk Vega słynie z tego, że produkuje nawet po kilka filmów rocznie. Niespodziewana zapowiedź filmu „Pętla” mogła jednak nieco zdziwić fanów filmowca. Do tej pory bowiem nie ukazał się jeszcze zapowiadany przez niego od dawna film „Small World”. Jego zwiastun ukazał się pod koniec stycznia, ale wciąż nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera filmu.

Kto wystąpi w filmie?

W „Piętli” pojawią się przede wszystkim aktorzy, którzy już wcześniej występowali w dobrze nam znanych produkcjach polskiego reżysera. Na ekranie zobaczymy między innymi Antoniego Królikowskiego, Katarzynę Warnke, Dagmarę Kaźmierską, Piotra Stramowskiego, Monikę Ambroziak, Marcina Zacharzewskiego, Macieja Musiałowskiego, Filipa Guźlę, Marcina Zacharzewskiego, Macieja Zacharzewskiego, Rafała Cieszyńskiego, Wiktora Korzeniowskiego, Tomasza Dedka i Henryka Talara. Patryk Vega na razie nie zdradził jednak, kiedy odbędzie się premiera najnowszego filmu. Ze zwiastuna możemy jedynie wyczytać, że film pojawi się niedługo w kinach.

Nie możecie się doczekać premiery „Pętli”? Podczas oczekiwania na nowy film koniecznie obejrzyjcie głośny „Botoks”. Polecamy również zapoznać się z takimi produkcjami jak „Ciacho” oraz „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”.


Wszystko na temat:

Patryk Vega Filmy Zapowiedź Kino Antoni Królikowski Piotr Stramowski Katarzyna Warnke Maciej Musiałowski YouTube Wszystkie tagiKomentarze: