×

Wyszukaj artykuł

Reżyser nie zwalnia

Patryk Vega z nowym filmem – o czym będzie?

Redakcja Pinbook | 19-11-2019 | skomentuj

Patryk Vega z nowym filmem – o czym będzie?

AKPA

OceńPatryk Vega nie zwalnia tempa – kontrowersyjny polski reżyser już na początku 2020 roku zadebiutuje z nowym filmem. Vega jest wyjątkowo płodnym twórcą – tylko w bieżącym roku do kin trafiły dwie jego produkcje: „Kobiety mafii 2” i „Polityka”. Sam reżyser zapowiada, że jego planem jest wypuszczanie trzech filmów rocznie. Nowy rok zamierza zacząć z przytupem – już w lutym czeka nas bowiem premiera kolejnego filmu Vegi. Tym razem fabuła kręcić się będzie wokół piłkarskiego świata – możemy założyć, że film przedstawi jego najczarniejsze elementy (na przykład korupcję).

  Zobacz także  


Przypomnijmy, że to nie pierwsza produkcja o tematyce piłkarskiej. Lata temu powstał film „Piłkarski poker”, który w żartobliwy sposób obnażył słabości świata futbolu w naszym kraju – teraz może być dużo ostrzej.

„Napastnik” już w lutym

Film nosił będzie niewiele na razie znaczący tytuł - „Napastnik” Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących jego fabuły, mamy natomiast szczątkowe informacje o obsadzie. Możemy się spodziewać występu między innymi: Zbigniewa Zamachowskiego, Piotra Stramowskiego czy Antoniego Królikowskiego. Premiera najnowszego filmu reżysera odbędzie się już za nieco ponad trzy miesiące - 21 lutego 2020 roku. Wybierzecie się do kin?


Wszystko na temat:

Filmy Patryk Vega Piłka nożna Wszystkie tagiKomentarze: