×

Wyszukaj artykuł


Wygra z Zuckerbergiem?

Patryk Jaki będzie walczył z Facebookiem. Już złożył pozew...

Redakcja Pinbook | 02-12-2019 | skomentuj

Patryk Jaki będzie walczył z Facebookiem. Już złożył pozew...

pl.wikipedia.org

Oceń


Patryk Jaki jakiś czas temu poinformował za pośrednictwem Twittera, że zdecydował się na walkę z Facebookiem i Markiem Zuckerbergiem. Wszystko przez to, że portal nigdy nie reagował na jego zgłoszenia, które dotyczyły fałszywych kont, naśmiewania się i przerabiania jego zdjęć. Najbardziej, jak widać po jego ogłoszeniu na Twitterze, zabolał go fotomontaż, na którym dodano do zdjęcia psa i podpisano je „Ja i mój rablador”.

  Zobacz także  


Jaki uważa, że to wszystko miało na celu obrażenie i ośmieszenie jego osoby, a także pokazanie go jako głupka, którym nie jest.

Patryk Jaki vs Facebook

Wszystkie te przeróbki dotykały go, kiedy był jeszcze wiceministrem sprawiedliwości. Zarzuca on Facebookowi, że nie reagował na to, że ktoś podszywa się pod niego w mediach społecznościowych, a jednocześnie że treści, które głosi są fałszywe i prześmiewcze. Jaki twierdzi także, że fake konta były opłacane – miały płacone za promocję, aby dotarły do jak największej ilości osób.

Nie wiadomo jednak, czy w jakikolwiek sposób uda mu się wygrać tę sprawę. Co prawda niewielu próbowało, ale każda próba, m.in. organizatora strony „Społeczna Inicjatywa Narkopolityki”, kończyła się fiaskiem. W końcu portal „nie zna języka polskiego”...


Wszystko na temat:

Patryk Jaki Facebook Polityka Wszystkie tagiKomentarze: