× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Pańskie oko trzodę tuczy, czyli 500+ na każdą krowę. [ZOBACZ MEMY]

Redakcja Pinbook | 09-04-2019 | skomentuj

Pańskie oko trzodę tuczy, czyli 500+ na każdą krowę. [ZOBACZ MEMY]

fakt.pl

Oceń


Prezes PiS - Jarosław Kaczyński obiecuje 500+ dla krów i 100+ dla świń.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości na ostatniej partyjnej konwencji zaproponował nowy program benefitów, tym razem jest to dopłata dla rolników hodujących krowy i świnie. Otrzymać mieliby ją jednak tylko Ci hodowcy, którzy we własnym zakresie wytwarzają paszę dla swoich zwierząt. Propozycja na pewno zainteresuje potencjalnych biorców zasiłku, gdyż jego wysokość miałaby wynosić aż 500 zł na każdą krowę i 100 zł na każdą sztukę tucznika.
Podobny program istnieje już od dawna, a polscy rolnicy z mniejszych gospodarstw otrzymują dofinansowania na zwierzęta hodowlane. Nie byłoby w tym zatem nic dziwnego, gdyż takie dopłaty miałyby być otrzymywane ze środków Unii Europejskiej na rozwój konkurencyjności małych gospodarstw przy okazji kolejnego programu dofinansowań.
Jarosław Kaczyński jednak, swoją wypowiedź ukierunkował tak, by przypisać zasługi za to dobrodziejstwo dobrej zmianie, mianując ją twórcą tego programu socjalnego, by zyskać zadowolenie kolejnej grupy społecznej – hodowców zwierząt.
mem1mem2mem3

  Zobacz także  


Przypomnijmy, że tylko w tym roku rolnicy protestowali już kilkukrotnie by wymóc na rządzie zmiany mające na celu poprawę ich sytuacji.
Internet aż zahuczał od wypowiedzi prezesa. Powyżej prezentujemy najlepsze, naszym zdaniem, reakcje internautów w popularnej formie memów. Trzeba przyznać, że jak zwykle wykazują się oni kreatywnością.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz