Dobra wiadomość dla fanów!

Outlander - powstanie 7. sezon serialu

Amerykańska telewizja Starz podjęła ważną decyzję dla wszystkich fanów serialu "Outlander". Okazuje się bowiem, że z dużym wyprzedzeniem zamówiono 7. sezon serialu. Historia będzie oparta na siódmym tomie cyklu książkowego Diany Gabaldon, na podstawie którego kręcony jest serial. W 7. sezonie zaplanowano 12 odcinków. 

Outlander - będzie 7. sezon! 

Christina Davies, która jest szefową działu oryginalnych produkcji telewizji Starz wytłumaczyła, że chcą inwestować w bezkompromisowe i odważne historie, które podkreślają role kobiet przed i za kamerą. Wszystko to tyczy się ich inicjatywy #TakeTheLead. 

Materiały promocyjne serialu

Zdaniem Christiny Davies - serial "Outlander" doskonale się w to wpisuje. Jak powiedziała: 

Nie możemy doczekać się, aby śledzić przygody Claire i Jamiego w Ameryce podczas rewolucji i aby zobaczyć kolejne przygody z podróżami w czasie 

Decyzja została podjęta bardzo szybko, ponieważ obecnie prace nad 6. sezonem nadal trwają. Miał on być kręcony już w zeszłym roku, ale pandemia koronawirusa znacznie wszystko opóźniła. Matthew B. Roberts, który jest obecnie showrunnerem serialu, powiedział w oświadczeniu, że nie może się już doczekać, aż sięgną po kolejny tom historii.

Póki co data 6. sezonu nie jest znana, ale poprzednie sezony można oglądać na platformie Netflix


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO