×

Wyszukaj artykuł

O czym opowie?

Otwórz oczy - nowy serial polski na Netflixie

Patrycja | dnia: 19-11-2020 | skomentuj

Otwórz oczy - nowy serial polski na Netflixie

Materiały promocyjne serialu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Netflix szykuje sobie kolejny, intrygujący serial. "Otwórz oczy" to kolejny po "1983" i "W głębi lasu" oryginalny polski serial dla platformy. Nowa produkcja ma być filmem z pogranicza sci-fi. Opowie o nastoletniej Julii, która po niezwykle tragicznym wypadku trafia do ośrodka, w którym zajmują się leczeniem amnezji... Sprawdźcie, kto zagra w serialu, kiedy premiera i co dokładniej zobaczymy w produkcji. 

"Otwórz oczy" - nowy serial polski dla Netflixa

Netflix udostępnił właśnie opis do nowego serialu. Można przeczytać, że cała akcja będzie toczyła się w centrum leczenia amnezji. Julka, nastolatka, trafia tam po ciężkim wypadku, w którym straciła i rodzinę, i pamięć. W ośrodku poznaje wielu różnych pacjentów, którzy mają podobne problemy co ona. Jednym z nich jest Adam, który staje się dla Julki przewodnikiem po tym dziwnym miejscu. Wszystko układa się całkiem normalnie, aż do czasu gdy Julka zaczyna miewać dziwne, nazbyt realistyczne sny. Czy na pewno znalazła się tam, gdzie jej powiedziano? Postanawia uciec z ośrodka, aby odkryć prawdę... 

  Zobacz także  


Anna Nagler, dyrektorka ds. produkcji oryginalnych Netflix w Europie Środkowej i Wschodniej, nie kryje swojej radości z powstałego dzieła: 

Cieszymy się ogromnie, że już w przyszłym roku będziemy mogli zaprezentować użytkownikom Netflix w Polsce i na całym świecie tę wyrazistą i poruszającą historię. „Otwórz oczy” to zrodzona z ogromnej wyobraźni wyjątkowa opowieść o dojrzewaniu widziana oczami współczesnych bohaterów z zaostrzonej perspektywy. 

W nowym serialu Netflixa będziemy mogli zobaczyć wielu debiutantów m.in. Marię Wawreniuk, która zagra Julkę. Partnerować jej będzie Ignacy Liss, który wcieli się w Adama (będziecie mogli go zobaczyć również w "Erotica 2022"). 

Reżyserami są Anna Jadowska, a takze Adrian Panek. Scenariusz oparto na podstawie książki Katarzyny Bereniki Miszczuk "Druga szansa". Scenariusz stworzyli Kasper Bajon, Igor Brejdygant, Milena Dutkowska i Klara Kochańska. 

Serial składać się będzie z sześciu odcinków i, co ciekawe!, serial jest już nakręcony. Właśnie znajduje się w postprodukcji. Netflix nie podał dokładnej daty premiery, ale na pewno będzie to w 2021 roku! 

Będziecie oglądać? 


Wszystko na temat:

Seriale online Seriale Netflix Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz