Jak się zakończy wielki skok?

„Dom z papieru” - Netflix zapowiada ostatni sezon serialu

"Dom z papieru"/Materiały promocyjne

Nie ma wątpliwości, że „Dom z papieru” jest jednym z najpopularniejszych seriali na Netflixie. Każdy kolejny sezon przyciąga przez ekrany tysiące widzów. W kwietniu ukazała się czwarta odsłona produkcji, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i zebrała w większości pozytywne recenzje. Teraz z kolei pojawiła się informacja, która jednocześnie ucieszy i zasmuci fanów. Netflix potwierdził właśnie oficjalnie, że powstanie piąty sezon „Domu z papieru” - będzie on już jednak ostatnią odsłoną przygód hiszpańskich złodziei. Zdjęcia do nowych odcinków mają się rozpocząć już 3 sierpnia na terenie Danii. Później ekipa przeniesie się do Hiszpanii oraz Portugalii.

Twórcą nowej odsłony jest Alex Pina, a za produkcję odpowiada Vancouver Media. Piąty sezon „Domu z papieru” ma się składać z dziesięciu odcinków. Na razie jeszcze nie jest znana data premiery.

Finał wielkiego skoku

Ostatni sezon serialu pokaże finał wielkiego skoku na hiszpańską mennicę. Alex Pina zdradził, że nowa odsłona przyniesie wiele emocji:

Prawie cały rok myśleliśmy o tym, jak rozbić naszą szajkę. Jak przechytrzyć Profesora. Jak doprowadzić to sytuacji, które dla wielu bohaterów staną się bez wyjścia. W efekcie powstała piąta część serialu „Dom z papieru”. Zobaczymy jeszcze bardziej dzikie i ekstremalne oblicze toczącej się walki i będzie to z pewnością najbardziej niezwykły i wciągający sezon serialu.

W nadchodzących odcinkach ponownie zobaczymy takich aktorów jak: Úrsula Coberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor) , Itziar Ituño (Lizbona), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia), Jaime Lorente (Denver), Belén Cuesta (Manila), José Manuel Poga (Gandia), Fernando Cayo (Porucznik Tamayo), Rodrigo de la Serna (Palermo), czy Najwa Nimri (Inspektor Sierra). Wiadomo już, że do dobrze znanej nam obsady dołączą nowe twarze – Miquel Angel Silvestre, znany z „Sense 8” i „Sky Rojo” oraz Patrick Criado, znany między innymi z „Wiekiej hiszpańskiej rodziny” czy „Życia bez pozwolenia”. Na razie jednak nie zdradzono, w jakie postacie się wcielą i jak dużą rolę odegrają w nowym sezonie.

Nie możecie już się doczekać piątego sezonu „Domu z papieru”? Podczas oczekiwania na nowe odcinki serialu koniecznie obejrzyjcie zabawny „Hotel Transylwania 2”. Najmłodszym widzom polecamy z kolei takie produkcje, jak „Film o pszczołach” oraz „Ratatuj”.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO