×

Wyszukaj artykuł

Fani muszą jeszcze poczekać

„Plotkara” - reboot serialu powstanie z opóźnieniem

Redakcja Pinbook | 29-05-2020 | skomentuj

„Plotkara” - reboot serialu powstanie z opóźnieniem

Materiały prasowe

OceńSerial „Plotkara”, który powstawał od 2007 roku, cieszył się wielką popularnością wśród widzów na całym świecie. Produkcja doczekała się sześciu sezonów i przyniosła rozgłos takim gwiazdom jak Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley czy Armie Hammer. W 2019 roku pojawiły się informacje, że podjęto decyzję o nakręceniu nowej wersji serialu. Platforma HBO Max oficjalnie zamówiła realizację sezonu składającego się z dziesięciu odcinków. Okazuje się jednak, że fani będą musieli jeszcze trochę poczekać na nową odsłonę ulubionej produkcji. Zdjęcia miały się rozpocząć już w marcu 2020 roku, ale z powodu pandemii koronawirusa zawieszono prace nad serialem.

  Zobacz także  


Ponieważ na razie nie wiadomo, kiedy ekipa będzie mogła rozpocząć prace na planie, jest już pewne, że premiera nowej „Plotkary” odbędzie się nie wcześniej, niż w 2021 roku.

Szczegóły nowej produkcji

Podobnie, jak oryginalna seria, reboot powstanie w oparciu o książkę Cecily von Ziegesar. Akcja serialu będzie się rozgrywać osiem lat po wydarzeniach, które mogliśmy śledzić w ostatnich epizodach „Plotkary”, czyli od momentu, w którym wygasła strona internetowa Gossip Girl. Serial jest określany przez twórców jako reboot, więc z pewnością pojawią się w nim zupełnie nowe postacie. Przedstawi on więc losy nowego pokolenia uczniów prywatnej nowojorskiej szkoły. Z pierwszych informacji wynika, że serial poruszy między innymi kwestię wpływu mediów społecznościowych na relacje między młodymi ludźmi, a także na życie mieszkańców Nowego Jorku. Za nowy projekt będą odpowiadać twórcy starej „Plotkary”, czyli Joshua Safran, Josh Schwartz i Stephanie Savage. W serialu wystąpią między innymi Whitney Peak, Emily Alun Lind, Jaon Gotay, Eli Brown i Jonathan Fernandez. Z kolei narratorem ponownie zostanie Kristen Bell, która użyczała swojego głosu w starej serii.

Czekacie na nową „Plotkarę”? W tym czasie możecie obejrzeć zwariowaną komedię romantyczną „Podatek od miłości”. Koniecznie powinniście zobaczyć także takie filmy jak „Pan Idealny” czy „Szpieg, który mnie rzucił”.


Wszystko na temat:

Seriale HBO Zapowiedź Wszystkie tagiKomentarze: