×

Wyszukaj artykuł

Złe wieści dla fanów

„The Crown” - na 5. sezon jeszcze długo poczekamy

Redakcja Pinbook | 25-07-2020 | skomentuj

„The Crown” - na 5. sezon jeszcze długo poczekamy

"The Crown"/Materiały promocyjne

OceńNiedawno ogłoszono, że powstanie piąty sezon serialu „The Crown”, w którym w rolę Elżbiety II tym razem wcieli się Imelda Staunton. Już od pewnego czasu było wiadomo, że jego premiera zostanie znacznie opóźniona. Teraz z kolei dowiedzieliśmy się, kiedy ona najprawdopodobniej nastąpi. Jak poinformował serwis „Deadline”, zdjęcia do popularnego serialu Netflixa rozpoczną się najwcześniej w czerwcu 2021 roku. W związku z tym, że w przyszłym roku nie będą gotowe żadne nowe odcinki serialu, ich premiery możemy się spodziewać dopiero w 2022 roku. Podobno decyzja o opóźnieniu prac nad nowym sezonem nie jest związana z pandemią koronawirusa. Warto pamiętać, że podobna sytuacja miała wcześniej miejsce pomiędzy kręceniem drugiego i trzeciego sezonu.

  Zobacz także  


Początkowo serial „The Crown” miał się składać z pięciu sezonów. Na początku lipca jego twórca Peter Morgan poinformował, że powstanie jeszcze szósta odsłona popularnej serii, która zamknie ukazaną w serialu historię na wydarzeniach z 2000 roku. Oznacza to, że w serialu nie zostanie już pokazany ślub Meghan i księcia Harry’ego.

Oczekiwanie na 4. sezon

Chociaż fanów już elektryzują wieści o piątym sezonie „The Crown”, wciąż trwa oczekiwanie na premierę czwartego sezonu, który ma się ukazać na Netflixie jesienią tego roku. Na szczęście, zdjęcia do niego udało się zakończyć jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa, w związku z czym premiera odbędzie się zgodnie z planem. Przypominamy, że czwarta odsłona skupi się na wydarzeniach z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Widzowie będą więc mogli śledzić losy jednych z najsłynniejszych Brytyjek w historii – księżnej Diany oraz Margaret Tatcher. Słynną Żelazną Damę zagra gwiazda serialu „Z archiwum X” i „Sex Education”, Gillian Anderson. W Dianę wcieli się z kolei Emma Corrin. Po takich bohaterkach można się spodziewać, że to będzie jeden z najciekawszych sezonów „The Crown”.

Nie możecie już się doczekać premiery kolejnych sezonów „The Crown”? Podczas oczekiwania na nowe odcinki warto nadrobić filmowe zaległości i obejrzeć „Lekarstwo na życie” oraz „Pod Mocnym Aniołem”. Polecamy również zobaczyć niezwykły film dokumentalny „Człowiek”.


Wszystko na temat:

Seriale Zapowiedź Premiera Netflix Wszystkie tagiKomentarze: