×

Wyszukaj artykuł

O przyjaznym bałwanku

Once Upon a Snowman - spin-off "Krainy Lodu" już na VOD!

Patrycja | dnia: 23-10-2020 | skomentuj

Once Upon a Snowman - spin-off "Krainy Lodu" już na VOD!

Materiały promocyjne filmu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Już dzisiaj na Disney'u pojawi się spin-off "Krainy Lodu". Do cyfrowej dystrybucji trafi film o tytule "Once Upon a Snowman", który będzie opowiadać o najciekawszej postaci z bajek o lodowym królestwie - o bałwanku Olafie. Co pojawi się w filmie i czy warto było na niego czekać? Koniecznie zobaczcie, co na dzień dzisiejszy wiemy o spin-offie. 

"Once Upon a Snowman" 

Oczywiście pojawi się on na platformie VOD Disney+ i to właśnie dzisiaj - 23 października. My, w Polsce, na razie go nie zobaczymy, bo nadal nie mamy możliwości skorzystania z tej platformy VOD. Ciągle czekamy na ogłoszenie terminu startu i najprawdopodobniej poznamy ją na początku 2021 roku. Póki co więc musimy obejść się smakiem. 

  Zobacz także  


Kiedy jednak Disney+ się u nas pojawi - dzieci będą miały okazję obejrzeć niesamowitą animację "Once Upon a Snowman", która przybliży nam sylwetkę bałwanka Olafa, który pojawiał się w II. częściach "Krainy Lodu". W krótkometrażowej produkcji poznamy przeszłość Olafa, który szuka odpowiedzi na pytanie - kim właściwie jest? 

Animację wyprodukował Peter Del Vecho, który odpowiedzialny był za stworzenie filmu "Kraina Lodu 2". Reżyserią zajęli się Trent Correy i Dan Abraham. Produkcja doczekała się zwiastunu, który możecie zobaczyć poniżej: 

Mamy cichą nadzieję, że znowu pojawi się jakaś piosenka, w stylu "Let It Go", którą śpiewała Idina Menzel, a potem śpiewali niemal wszyscy! 


Wszystko na temat:

Filmy online Filmy Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz