×

Wyszukaj artykuł

Wdała się w mamę?

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej, zachwyca fanów swoją urodą na Instagramie

Redakcja Pinbook | 06-11-2019 | skomentuj

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej, zachwyca fanów swoją urodą na Instagramie

instagram.com

OceńSiedemnastoletnia Oliwia Bieniuk jest ostatnio coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie. Córka zmarłej w 2014 r. aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka chciałaby pójść ścieżką kariery sławnej mamy. Podobnie jak ona, zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki w show-biznesie poprzez pracę w modelingu. Już w wieku czternastu lat załapała się do kampanii dużej polskiej marki odzieżowej Reserved. Podobno jej ojciec jest przeciwny takiej obranej przez Oliwię życiowej ścieżce i wolałby, żeby na razie skupiła się na edukacji.

  Zobacz także  


Szczególnie zainteresowane jest nią środowisko filmowe, które liczy na to, że Oliwia również zostanie aktorką.

Widoczny talent

Oliwia na razie miała okazję grać jedynie w filmie powstałym w ramach szkolnego projektu. Wraz z innymi uczniami nagrała krótkometrażowy amatorski film, pt. „Glimmer”, który wziął udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF. Opublikowany w internecie film wywołał wiele komentarzy, wyrażających podziw dla gry aktorskiej siedemnastolatki oraz ewidentnie odziedziczonej po mamie urody.

  Zobacz także  


Fani wciąż pamiętają o zmarłej aktorce

Anna Przybylska urodziła się w 1978 r. i była aktorką oraz fotomodelką. W 1998 r. zadebiutowała rolą Marylki w telewizyjnym serialu TVP2 „Złotopolscy”. W 2000 r. zagrała w filmie „Sezon na leszcza”, w którym wystąpiła w roli „laski”. W latach 2003–2011 występowała w popularnym sitcomie „Daleko od noszy”, w którym wcielała się zabawną rolę dr Kariny. Dzięki swojej nietypowej urodzie była twarzą wielu kampanii reklamowych. Niestety, choroba przekreśliła jej dalsze plany i po długiej walce z rakiem trzustki zmarła 5 października 2014 r.

Wszystko na temat:

Anna Przybylska Oliwia Bieniuk Celebryci Daleko od noszy Złotopolscy Jarosław Bieniuk Wszystkie tagiKomentarze: