×

Wyszukaj artykuł

Ekologia jak się patrzy

Olga Bołądź motywuje celebrytki do zmian. O co chodzi z #boladzchallenge na Insta?

Redakcja Pinbook | 06-11-2019 | skomentuj

Olga Bołądź motywuje celebrytki do zmian. O co chodzi z #boladzchallenge na Insta?

AKPA

OceńOlga Bołądź, aktorka którą można było podziwiać m.in. w „Nad życie”, „Botoks” czy serialu „Chyłka” (niebawem będzie premiera kolejnego sezonu), rozpoczęła nowy trend na Instagramie, do którego zachęca kolejne gwiazdy. Zaangażowała się w walkę o planetę i wymyśliła coś, co naprawdę przypadło do gustu wielu gwiazdom. O czym mowa? Oczywiście o wyzwaniu, który nazwała „#boladzchallenge”. Wiele gwiazd już podniosło rzuconą im rękawice.

  Zobacz także  


O co w ogóle chodzi w tym całym #boladzchallenge i dlaczego gwiazdy tak chętnie w to wchodzą?

Olga Bołądź i jej wyzwanie z Instagrama

Aktorka zaapelowała aby… założyć na ściankę to samo ubranie więcej niż raz. Wiemy jak wygląda to u większości gwiazd. Kiedyś za założenie tej samej rzeczy od razu na portalach plotkarskich wisiały na samej górze w „newsach”, bo przecież „założyły ponownie to samo”. Teraz jest to trend coraz popularniejszy – szczególnie, kiedy zaczęto tyle mówić o ekologii.

I dlatego Olga Bołądź wystosowała do wszystkich, a przede wszystkim do swoich koleżanek „po fachu”, wiadomość za pomocą Instagrama – zarówno posta, ale także nagrała o tym InstaStories. Nominowała wiele gwiazd i większość z nich podeszła do tego z entuzjazmem, zapowiadając, że na pewno tak zrobi. Znalazła się tam Cielecka, która powiedziała, że z przyjemnością już to robi, a także Anita Sokołowska znana z „Przyjaciółek” czy Sonia Bohosiewicz, Lamparska albo Agnieszka Sienkiewicz.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Oto mój challenge, załóż swoją ulubioną sukienkę po raz kolejny na wyjście! Powtarzajmy nasze looki!Wyzywam was, dla matki planety, nośmy nasze rzeczy wielokrotnie! Uwielbiam piękne rzeczy te nowe i te stare i chce je zużywać a nie założyć raz i co dalej? Większość z nas ma pełno ciuchów, które nie wychodzą z mody- to kwestia naszego postrzegania. Wyjdźmy z tych schematów! Potraktujecie przegląd waszej szafy jak przygodę z recyclingiem i przyjmijcie #boladzchallenge Odkrywajcie swoje ciuchy na nowo. Każdy kto ma ochotę niech się przyłącza i nominuje dalej. Osobiście nominuje osoby które znam i lubię a jak nie znam to podziwiam i cenie😻 @magdalamparska @areta @anja_rubik @edytagorniak @magda_boczarska @beatakozidrak @katarzynazielinska @kayah_official @anita_sokolowskaa @meryspolsky @paulinasmaszczkurzajewska @karolinakp @michal_szpakofficial @cielecka_magda.official @malgorzatakorzuchowska @agnieszkagrochowska_official @agnieszka.wiedlocha.official @agnieszka_sienkiewicz_official @d.kosmicka @julita666.pl @katarzynagrochola_official @aleksandraleksandrowna @ralphkaminski @agnieszka_dygant_official @daria_widawska @magda_molek @bartek_indyka @margaret_official @margaret_official @zborowskazofia @aleksandra.domanska #boladzchallenge #recykling #ecofriendly #secondlifefashion @viviennewestwood #fortheplanet Obiecuje więcej powrotów do starych stylizacji! Zaczęłam od rzeczy Vivienne Westwood - projektantki i eko aktywistki dziękuje mojej przyjaciółce i stylistce @sandellstyling #hair wtedy i dziś @aleksandraoleczekhairstylist #makeup wtedy i dziś @sylwiarakowskamakeup - pewne rzeczy się nie zmieniają 🖤 #withlove #olgaboladz

Post udostępniony przez Olga Bołądź (@olgaboladz_official)

  Zobacz także  


Kim jest Olga Bołądź?

Chociaż wydaje się, że nie trzeba jej przedstawiać – warto powiedzieć o niej tym, którzy nie mieli okazji mieć z nią styczności.

Bołądź to polska aktorka teatralna i filmowa, która urodziła się 29 lutego 1984 roku w Toruniu. Była zdecydowanie humanistką, ale miała także dryg do języków – biegle posługuje się włoskim, hiszpańskim i angielskim. Miała nawet epizod, kiedy grała w Barcelonie na deskach teatru. Ukończyła PWST w Krakowie, a także studiowała na akademii imienia Stelli Adler w LA.
Grała w takich filmach i serialach jak „Teraz albo nigdy!”, „Lekarze”, „Volta” czy „Botoks”. Zagrała wspaniałą rolę w filmie „Nad życie”, gdzie wcieliła się w Agatę Mróz-Olszewską.
Ma syna Brunona, który przyszedł na świat w 2013 roku. Była w związku z aktorem Sebastianem Fabijańskim, ale rozstali się we wrześniu 2018 roku.

Wszystko na temat:

Olga Bołądź Ekologia Celebryci Gwiazdy Show-biznes Wszystkie tagiKomentarze: