×

Wyszukaj artykuł

W niecałą godzinę straciła cały majątek

Brytyjskiej celebrytce skradziono biżuterię wartą 50 milionów funtów!

Redakcja Pinbook | 16-12-2019 | skomentuj

Brytyjskiej celebrytce skradziono biżuterię wartą 50 milionów funtów!

mirror.co.uk

OceńTamara Ecclestone jest brytyjską prezenterką telewizyjną, modelką i celebrytką. Jest również córką byłego szefa firmy organizującej wyścigi Formuły 1, Berniego Ecclestone’a, którego majątek wynosi blisko 4,2 mld funtów. Nic więc dziwnego, że Tamara wraz ze swoim mężem, który jest maklerem papierów wartościowych, mieszka w jednej z najbardziej ekskluzywnych okolic Londynu. Jej mająca 57 pokoi rezydencja mieści się przy prestiżowej i pilnie strzeżonej ulicy Kensington Palace Gardens, przy której znajdują się domy takich osób, jak: Roman Abramowicz, księżna Kate i William czy sułtan Brunei Hassanal Bolkiah.

  Zobacz także  


Okazało się jednak, że pomimo czujnej ochrony i nadzoru kamer, złodzieje pokusili się o włamanie do domu Tamary, co uczynili z pełnym powodzeniem.

Wystarczyło 50 minut

Według policji, włamywacze wdarli się na posiadłość przez ogrodzenie znajdujące się na jej tyłach. Pomimo obecności ochroniarzy na terenie rezydencji, bez trudu włamali się do niej, otworzyli sejfy i uciekli z biżuterią wartą 50 mln funtów. Tamara Ecclestone straciła wszystkie swoje kosztowności, na które składały się kolczyki, pierścionki, naszyjniki i bransoletka otrzymana w prezencie ślubnym o wartości 80 tys. funtów. Podobno złodzieje zrobili to wszystko jedynie w 50 minut. Prawdopodobnie przebywaliby w domu dłużej, gdyby nie zostali w pewnym momencie spłoszeni przez ochroniarzy.

Obecnie trwa poszukiwanie sprawców włamania. Ochrona rezydencji współpracuje z policją w tej sprawie. Jak donoszą brytyjskie media, Tamara i jej mąż, Jay Rutland są "wściekli i wstrząśnięci" tą sytuacją.


Wszystko na temat:

Londyn Wielka Brytania Celebryci Kradzież Tamara Ecclestone Wszystkie tagiKomentarze: