× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Ogromna plantacja marihuany na Pomorzu. Kilka tysięcy krzewów

Redakcja Pinbook | 17-04-2019 | skomentuj

Ogromna plantacja marihuany na Pomorzu. Kilka tysięcy krzewów

maravipost.com

Oceń


Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zlikwidowali ogromną plantację marihuany. W powiecie kartuskim ujawnili 2700 krzewów i ponad 2 kilogramy narkotyku. Śledczy dodają, że plantacja mogła pozwolić na pozyskanie kolejnych 800 kilogramów suszu i zaznaczają, że w związku z ogromną skalą procederu sprawa nie jest dla nich zamknięta. 

 

  Zobacz także  


Aresztowany został 30-letni mężczyzna, któremu przestawione zostały zarzuty. Grozi mu kara nawet 8 lat pozbawienia wolności, obecnie podejrzany znajduje się w areszcie tymczasowym, gdzie spędzi 3 najbliższe miesiące.

Plantacja znajdowała się w specjalnie przygotowanych do tego pomieszczeniach. Roślinom za pomocą agregatów prądotwórczych dostarczano odpowiedniej ilości światła, zadbano także o odpowiedni system nawadniający i wentylacyjny. Przy tak dużej skali plantacji spodziewać można się kolejnych podejrzanych, którym zostaną postawione zarzuty.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz