Została wegetarianką?

Odchudzona Magda Gessler wyznała w wywiadzie, jaki jest sekret jej nowej figury

AKPA

Magda Gessler pochwaliła się właśnie na Instagramie zdjęciem z rodzinnej sesji, która już jutro ukaże się w najnowszym wydaniu „Vivy!”. Na okładce magazynu zobaczymy restauratorkę wraz z jej dziećmi – Larą Gessler i Tadeuszem Müllerem. Cała trójka występuje na zdjęciach w eleganckich, świątecznych stylizacjach. Fotografiom towarzyszyć będzie przeprowadzony z nimi zbiorczy wywiad. Magda Gessler zdradza w nim między innymi, ile dokładnie schudła, a także czemu to tak naprawdę zawdzięcza.

 

Jej wyznanie może nieco zszokować fanów „Kuchennych rewolucji, którzy dobrze znają restauratorkę z jej zamiłowania do mięsnych potraw.

Wpływ dzieci

Jak się można dowiedzieć z wywiadu, dzieci celebrytki nie jedzą mięsa. Lara już od kilkunastu lat jest wegetarianką, Tadeusz dołączył do niej nieco później. Oboje twierdzą, że dzięki tej diecie czują się bardzo dobrze i nie mają problemów ze zdrowiem. Tadeusz wyznał na łamach „Vivy!”:

Odkąd przestałem jeść mięso, zmieniła się jakość mojego życia. Wcześniej byłem wiecznie niewyspany, ziewający.

Okazuje się, że to właśnie dzięki ograniczeniu mięsa Magda Gessler straciła ostatnio na wadze. W wywiadzie przyznaje, że duży wpływ na jej dietę wywarły nawyki żywieniowe jej dzieci:

To od moich dzieci nauczyłam się obecnego stanu ducha – wyciszenia, poczucia własnej wartości. Ale też zdrowego, mądrego jedzenia. Nie jestem wegetarianką, ale dzięki nim bardzo rzadko sięgam po mięso. To, że schudłam 13 kilogramów, również zawdzięczam moim dzieciom. Dyscyplina Tadeusza i Lary dużo mi daje.Ciekawe, czy teraz będziemy mogli się spodziewać większej ilości wegetariańskich potraw w „Kuchennych rewolucjach”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

„To, że schudłam 13 kilogramów, również zawdzięczam moim dzieciom” ❤️ @viva_magazyn @tadeusz_muller @lara_gessler @martawojtal

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO