TOP NEWS!

Od nowa - czy będzie 2. sezon serialu?

Mieliśmy okazję zobaczyć już 4 z 6 odcinków serialu "Od nowa" z Nicole Kidman w roli głównej. Serial notuje bardzo dobrą oglądalność. 4. odcinek w USA miał oglądalność na poziomie 1,9 mln na wszystkich platformach, więc notuje wzrost sprzed tygodnia w stosunku 19% i o 38% w stosunku do odcinka 1. Pytanie o 2. sezon nie jest więc bezzasadne. Ale nie zawsze chcemy znać odpowiedź... 

"Od nowa" - będzie 2. sezon? 

Takie pytanie zadał najlepiej poinformowany dziennikarz, który zajmuje się serialami. Mowa o Michaelu Ausiello z TVLine. I chociaż HBO mu nie odpowiedziało, to osoby, które związane są z produkcją odpowiadają, że produkcja nie podzieli losu "Wielkich kłamstewek". 

Materiały promocyjne serialu

Okazuje się, że produkcja "Od nowa" ma pozostać serialem limitowanym i 2. sezonu raczej nie uświadczymy. Mimo, że z "Wielkimi kłamstewkami" ma sporo wspólnego m.in. tego samego twórcę, tę samą aktorkę w roli głównej i to, że oparty jest na popularnej książce. 

Powody są też inne - Nicole Kidman to bardzo zapracowana osoba. Obecnie znajduje się w Australii, gdzie nagrywa serial 8-odcinkowy dla Hulu o tytule "Nine Perfect Strangers". Tuż po zakończeniu zdjęć dla Hulu - będzie pracowała dla produkcji Amazona "Things I Know To Be True". 

No i w końcu... "Wielkie kłamstewka". Coraz częściej mówi się bowiem o tym, że mógłby powstać 3. sezon, a Kidman jest bardzo otwarta, aby wrócić na plan produkcji. Nawet autorka książki - Liane Moriarty - potwierdza, że właśnie pracuje nad dalszą historią, co mogłoby przywrócić serial do życia. 

Szkoda wam będzie, kiedy skończy się "Od nowa"? Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO