×

Wyszukaj artykuł

Osobisty dokument dziennikarza

Tomasz Sekielski powraca z nowym serialem. O czym będzie „12 wyzwań Sekielskiego”?

Redakcja Pinbook | 04-05-2020 | skomentuj

Tomasz Sekielski powraca z nowym serialem. O czym będzie „12 wyzwań Sekielskiego”?

AKPA

OceńTomasz Sekielski niedawno obiecał, że w najbliższym czasie ogłosi ostateczną datę premiery filmu „Zabawa w chowanego”. Zamiast tego, na razie postanowił zafundować fanom małą niespodziankę. Poinformował ostatnio na Instagramie, że niedługo zaprezentuje zupełnie inną produkcję – serial dokumentalny zatytułowany „12 wyzwań Sekielskiego”. Jak dziennikarz zaznaczył, dokument ten będzie pokazywał jego zmagania z nadwagą, walkę o zdrowie oraz lepsze życie. W każdym kolejnym odcinku zobaczymy, jak Sekielski staje przez nowym wyzwaniem, którego celem będzie wzmocnienie sprawności i wydolności fizycznej jego organizmu.

  Zobacz także  


Pierwszy, premierowy odcinek serialu „12 wyzwań Sekielskiego” pojawi się na YouTube. Dziennikarz na razie nie podał dokładnej daty premiery, ale poinformował, że ma ona nastąpić w ciągu najbliższych kilku dni. Każdy kolejny odcinek będzie trwał od 20 do 22 minut.

Walka o zdrowie

Tomasz Sekielski w zeszłym roku ogłosił, że podejmuje walkę ze swoją otyłością – jak sam wyznał, ważył wówczas ponad 185 kilogramów. Wkrótce się okazało, że żeby mógł powrócić do dawnej formy, konieczne jest nie tylko rozpoczęcie ćwiczeń i zdrowej diety, ale także przeprowadzenie operacji zmniejszenia żołądka – będzie to jeden z wątków, które  zostaną poruszone w nowym serialu. W rozmowie z portalem Wirtualne Media dziennikarz zdradził, że w pierwszym odcinku zobaczymy, jak podjął się 20-kilometrowego trekkingu przez tereny biebrzańskich bagien. Sekielski zaznaczył, że swoim dokumentem chce pomóc osobom, które podobnie jak on muszą się mierzyć z nadwagą:

Chcę, aby cykl promował zdrowy tryb życia i był formą inspiracji dla osób, które tak jak ja – walczyły i walczą z problemami z wagą.

W serialu pojawią się między innymi zapisane na archiwalnych nagraniach rozmowy, które Sekielski odbył w trakcie swojego leczenia ze specjalistami. Wszystko wskazuje na to, że będzie to bardzo osobista produkcja dziennikarza.


Wszystko na temat:

Tomasz Sekielski Seriale YouTube Premiera Wszystkie tagiKomentarze: