×

Wyszukaj artykuł

Niezłe wyniki!

Nowy "Borat" pokonał Mulan - ludzie oglądają go chętniej

Patrycja | dnia: 29-10-2020 | skomentuj

Nowy "Borat" pokonał Mulan - ludzie oglądają go chętniej

Materiały promocyjne filmu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Zaledwie chwilę temu na platformie streamingowej Amazon Prime Video zadebiutował "Borat 2". Film obejrzano, w samych stanach Zjednoczonych, około 1,6 miliona razy. To oznacza, że film z Sachą Baronem Cohenem przebił pod kątem oglądalności film... "Mulan", który miał być prawdziwym, kasowym hitem. Co poszło nie tak w przypadku filmu o walecznej dziewczynie i w czym Borat jest od niej lepszy? 

"Borat 2" pokonał Mulan 

"Mulan" do tej pory został obejrzany przez 1,12 miliona użytkowników Disney+. Co złożyło się na to, że przygody kazachskiego dziennikarza były chętniej wybierane? Powodów jest kilka i wszystkie są dość oczywiste. 

  Zobacz także  


Po pierwsze - "Borat 2" pojawił się na Amazon Prime Video i jest dostępny bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat. Zupełnie inaczej jest z "Mulan" - za obejrzenie tego filmu platforma Disney+ wymagała wpłaty dodatkowych 30 dolarów, co w czasie pandemii jest ceną dość wygórowaną. Ponadto, żeby w ogóle zdecydować się na obejrzenie filmu o walczącej Mulan, trzeba było mieć opłaconą subskrypcję na platformie. 

Wiele osób mówi też o tym, że ma bardzo duży sentyment do Borata. Zaporowa cena "Mulan" odstraszyła zapewne wiele tysięcy ludzi. Oprócz tego to całe zamieszanie z filmem - poglądy polityczne głównej aktorki, które nie spotkały się z aprobatą i słabe recenzje, to kombinacja, której nikt by nie przeskoczył. 

"Borata 2" możecie oglądać na Amazon Prime Video od 23 października 2020 roku. Póki co "Mulan" nie obejrzycie - Disney+ nadal nie jest dostępny w Polsce. 


Wszystko na temat:

Filmy online Filmy Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz