×

Wyszukaj artykuł

Kogo zobaczymy w nowych odcinkach?

„Szkoła dla elity” - w 4. sezonie pojawią się nowe postacie!

Marta | dnia: 24-07-2020 | skomentuj

„Szkoła dla elity” - w 4. sezonie pojawią się nowe postacie!

"Szkoła dla elity"/Materiały promocyjne

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


„Szkoła dla elity” to hiszpański serial, który cieszy się bardzo dużą popularnością na Netflixie. Jak podaje portal „Deadline”, w zeszłym roku został on obejrzany przez blisko 20 mln gospodarstw domowych. Do tej pory mogliśmy zobaczyć trzy sezony produkcji, która opowiada o nastolatkach uczących się w Las Encinas, czyli ekskluzywnej szkole w Hiszpanii. Teraz wielkimi krokami nadchodzi czwarta odsłona, w której jak się okazuje, zajdą dość poważne zmiany. W ostatnim czasie Netflix zaprezentował w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać nowy skład obsady. Wiadomo więc już, że na ekranie poza dobrze znanymi nam bohaterami, takimi jak Guzmán (Miguel Bernardeau), Samuel (Itzan Escamilla), Ander (Arón Piper), Omar (Omar Shana), Rebeka (Claudia Salas) i Cayetana (Georgina Amorós), zobaczymy: Manu Diosa, Pola Grancha, Carlę Díaz oraz Martinę Cariddi.

  Zobacz także  


W nowym sezonie nie pojawią się już więc Polo (Alvaro Rico), Carli (Ester Expósito), Lu (Danna Paola), Nadii (Mina El Hammani) oraz Valerio (Jorge López).

Nowi bohaterowie mocno namieszają

Pierwszy sezon „Szkoły dla elity” ukazał się na Netflixie 5 października 2018 roku, a drugi 6 września 2019 roku. Ostatni sezon możemy oglądać z kolei od 13 marca 2020 roku. Na razie twórcy nie zdradzili, kiedy odbędzie się premiera czwartego sezonu hiszpańskiej produkcji. Najprawdopodobniej zobaczymy ją jesienią tego roku lub wiosną przyszłego roku, ale wszystko zależy od tego, jak będzie wyglądała sytuacja związana z pandemią koronawirusa. Nie ujawniono także szczegółów fabuły nadchodzącej odsłony, ani imion nowych bohaterów. Można się jednak domyślać, że nowe twarze wprowadzą sporo zamieszania do życia elitarnej szkoły. Zapowiedzieli to już sami aktorzy serialu w krótkim wideo z maja, w którym potwierdzali kontynuację produkcji. Przypominamy, że w trzecim sezonie zakończył się najważniejszy wątek, wokół którego skupiało się życie hiszpańskich uczniów. W czwartym sezonie z pewnością pojawią się więc nowe i zupełnie zaskakujące wątki. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z nową obsadą.

Nie możecie już się doczekać czwartego sezonu „Szkoły dla elity”? Podczas oczekiwania na nowe odcinki koniecznie obejrzyjcie zabawną komedię „Bezwstydny Mortdecai” z Johnnym Deppem w roli głównej. Porządnej dawki rozrywki dostarczą wam również takie filmy jak „Iniemamocni 2” oraz „Mia i biały lew”.


Wszystko na temat:

Netflix Seriale Seriale online Aktorzy Zapowiedź Twitter Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz