×

Wyszukaj artykuł


Cześć, tu Sławomir!

Nowa piosenka Sławomira. Śpiewa w niej o jednej z polskich aktorek! Skąd ta fascynacja?

Redakcja Pinbook | 31-12-2019 | skomentuj

Nowa piosenka Sławomira. Śpiewa w niej o jednej z polskich aktorek! Skąd ta fascynacja?

AKPA

Oceń


Sławomir czegokolwiek się nie dotknie – zamienia w złoto. A dokładniej: czego nie skomponuje, zaraz staje się prawdziwym hitem. Tuż przed Sylwestrem na oficjalnym kanale Sławomira na YouTube pojawiła się jego nowa piosenka o tytule… „Małgosia Socha”. Ponoć teledysk powstał na  „specjalne życzenie fanów z Podkarpacia”. Zrealizowany został w USA – dla Kajry i gwiazdora rock-polo to pewnie niezwykły kraj. W końcu tu rozkwitała ich miłość!

  Zobacz także  


Skąd wziął się pomysł na to, aby zaśpiewać o Andrzeju i aktorce?

Nowa piosenka Sławomira

W teledysku można obejrzeć zarówno Sławomira, jak i Kajrę, niejednokrotnie skąpo ubranych m.in. na plaży w Stanach. Cała piosenka „rozbija się” o Andrzeja i Małgorzatę Sochę, w której rzeczony mężczyzna jest zakochany. Skąd ta fascynacja Sławomira aktorką? Najprawdopodobniej trwa od momentu kiedy ta wystąpiła w teledysku do jednego z jego utworów - „Aneta”.

Przez większość utworu można posłuchać sobie kilku zdań, które mocno zapadają w pamięć:

Ty nawet nie wiesz, jak cię Andrzej kocha. Socha, Małgosia Socha. Bilet kupiony masz już w Locie Gocha.

Piosenka generalnie opowiada o Andrzeju, który zazdrości Sławomirowi tego, że zna piękną aktorkę. Czyżby to był nowy hit Sylwestrowy? Może warto dodać go do swojej playlisty?

Co najważniejsze - z okazji miliona subskrypcji Sławomir planuje coś specjalnego. Powiedział, że "Weselny pyton" jest już gotowy, aby go wrzucić!


Wszystko na temat:

Sławomir Disco polo Wszystkie tagiKomentarze: