Wielkie sumy!

Norbi droższy niż 50 Cent? Doda opowiedziała ile chciał za swój hit w filmie

AKPA

Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy z niecierpliwością czekają na pojawienie się filmu "Dziewczyny z Dubaju" - prace nad filmem zakończyły się już jakiś czas temu, a piosenkarka bardzo zaangażowała się w projekt. Bardzo chciała dopiąć na ostatni guzik wszystko, co dotyczy produkcji tego dzieła. Zadeklarowała, że najbardziej jednak czuwała nad doborem odpowiedniej muzyki do filmu, a także aktorów, którzy mieli wcielić się w rolę. Przy okazji zdradziła fanom pewną tajemnicę. 

Norbi droższy niż 50 Cent 

Fabuła filmu ma miejsce w pierwszej dekadzie XXI wieku, więc artystka chciała użyć tam hitów, które w tamtym momencie były najpopularniejsze. Interesowały ją zarówno polskie, jak i zagraniczne utwory. I tu zaskoczenie! Okazało się, że z zagranicznymi będzie prościej... 

Doda postanowiła wykorzystać w filmie przebój Norbiego, który zna chyba każdy. Mowa o "Kobiety są gorące", który wydany został w 1997 roku, ale do dzisiaj jest hitem, klasykiem, po który czasami fajnie sięgnąć. 

Niestety, Dodę czekało zaskoczenie. Jak powiedziała - Norbi zażyczył sobie 80 tysięcy złotych za to, aby można było wykorzystać jego utwór. Piosenkarka w rozmowie nie kryła swojego oburzenia. Szczególnie dlatego, że miała porównanie - 50 Cent, którego muzykę również chciała mieć w filmie, zaproponował dużo mniejszą kwotę. Jak wspomina Doda: 

À propos muzyki do mojego filmu, powiem Wam, jak pazerność gubi. Zadzwoniliśmy do 50 Centa, dostaliśmy prawa do wykorzystania muzyki za ponad 10 tysięcy euro czy tam dolarów.

Okazuje się również, że Doda nie zgodziła się na propozycję Norbiego. Jak powiedziała: 

Wolę wziąć dwóch 50 Centów i mieć jednego dolara 

Zaskoczeni? 

Film "Dziewczyny z Dubaju" obejrzycie już 22 stycznia 2021 roku! 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO