Bond powraca!

"No Time to Die" - nowy zwiastun filmu! Kiedy premiera?

Materiały promocyjne filmu

W sieci pojawił się zupełnie nowy zwiastun nowego filmu o przygodach Bonda o tytule „Nie czas umierać”. Oprócz tego, że możemy zobaczyć zupełnie nowy filmik promocyjny - wiemy już, kiedy 25. odcinek przygód Bonda trafi do polskich kin. Jak widać - Bondowi nie jest straszna nawet pandemia i chociaż go powstrzymała przed premierą w marcu, teraz wydaje się, że nic więcej nie ma szans go powstrzymać. 

 

„Nie czas umierać” - zwiastun 

Film „Nie czas umierać” to pierwsza produkcja, która stała się ofiarą pandemii koronawirusa. Film miał pojawić się w kinach w marcu tego roku, ale z powodu zamknięcia kin zdecydowano, że jego premiera zostanie przesunięta. Teraz wiemy już, że nowe przygody Bonda będziemy mogli podziwiać w kinie w listopadzie. Na nowo więc rozpoczęto kampanię reklamową produkcji. Możecie zobaczyć zupełnie nowy zwiastun - bez wątpienia jest naszpikowany akcją: 


Na ekranie zobaczymy Daniela Craiga, który twierdzi, że pojawia się w filmie o Bondzie po raz ostatni. Oprócz tego Rami Malek, Ana de Armas, Lashana Lynch, Naomi Harris oraz Christoph Waltz. Za scenariusz odpowiada aż pięć osób: Scott Z. Burns, Phoebe Waller-Bridge, Neil Purvis, Robert Wade oraz Cary Joi Fukunaga. 

Dokładna data premiery filmu „Nie czas umierać” to 20 listopada. Sprawdzajcie to na bieżąco w repertuarze kinWszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO