Będziecie oglądać?

Night Stalker - jest zwiastun od Netflixa o seryjnym mordercy

Materiały promocyjne serialu

Da się zauważyć, że na Netflixie tematyka o seryjnych mordercach, zabójstwach i wszystko inne, co kryminalne, ma się całkiem nieźle. Niebawem na platformie pojawi  się zupełnie nowy serial, który opowie o Richardzie Ramirezie. Seria dokumentalna ma nosić tytuł "Richard Ramirez: Polowanie na seryjnego mordercę". Jest dokładną opowieścią o przerażającym seryjnym mordercy, który rzucił strach na całą Amerykę. 

Miniserial "Richard Ramirez: Polowanie na seryjnego mordercę" 

Richard Ramirez - "Nocny Prześladowca". Uważany jest, do dzisiaj, za jednego z najbardziej przerażających i najgroźniejszych seryjnych morderców w historii. Był brutalny i nie znał litości. Przypadkowość jego działań sprawiła, że był wiele lat nieuchwytny. Dwóch detektywów obiecało sobie jednak, że złapią go za wszelką cenę... 

Serial Netflixa będzie liczył sobie 4. odcinki, a wszystko to, co będzie opisywane w serialu, będzie opisywane przez uczestników ówczesnych wydarzeń. Mowa o świadkach, ocalałych i uczestników polowania na seryjnego mordercę. 

"Nocny Prześladowca" wybierał sobie ofiary wedle własnego widzimisię danego dnia. Nie było ani podobieństw między morderstwami, ani klucz dobierania ofiar nie miał żadnego sensu - wkrótce okazało się, że za śmierć kobiet, mężczyzn, dzieci, młodych i starszych, w przedziale od 6 do 82 lat, odpowiada jedna i ta sama osoba. Całą Kalifornią zatrzęsł strach - w takiej sytuacji każdy mógłby zostać ofiarą mordercy. 

Premiera serialu już 13 stycznia 2021 roku na Netflix. 
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO