Uwaga, spoilery!

„Kierunek: Noc” - niespodzianka w finałowym odcinku! Wystąpił w nim gościnnie polski gwiazdor

Materiały prasowe

Serial „Kierunek: Noc” swoją premierę na Netflixie miał 1 maja 2020 roku. Jest to pierwszy belgijski serial oryginalny, który został oparty na powieści „Starość aksolotla” Jacka Dukaja. Przedstawia on historię pasażerów porwanego samolotu. W tym samym czasie, w którym dochodzi do przestępstwa, mają miejsce niespodziewane wybuchy na słońcu, które zmuszają samolot do ucieczki w rejony Ziemi, których nie dosięgają niszczycielskie promienie słoneczne. Jak się można było spodziewać, w nowej produkcji nie zabrakło polskich akcentów – wystąpił w niej między innymi Ksawery Szlenkier, który zagrał jedną z głównych ról - Polaka o imieniu Jakub. Jednym z producentów jest Tomasz Bagiński, a w samym serialu nieraz można usłyszeć nasz rodzimy język. Okazuje się, że twórcy przygotowali jeszcze jedną niespodziankę dla polskich fanów.

W jednym z odcinków serialu „Kierunek: Noc” pojawił się znany polski aktor.

Uwaga, spoiler zdradzający fabułę!

Z pewnością niemałe było zaskoczenie widzów, którzy dotarli już do finałowego odcinka serialu. Można w nim zobaczyć jak bohaterowie serialu, którzy uciekają w mrok przed destrukcyjnym działaniem promieni słonecznych, docierają do bunkra w Bułgarii. W środku czeka na nich zupełnie niespodziewany gość. Jest nim polski wojskowy, w którego wcielił się nie kto inny, jak… sam Borys Szyc. Po takim zakończeniu szóstego i finałowego odcinka sezonu można mieć nadzieję, że niebawem powstanie kontynuacja serialu. Całkiem prawdopodobne, że będzie miał w nim dużą rolę do odegrania nasz polski aktor. Na razie jednak nie pojawiły się żadne informacje potwierdzające powstanie drugiego sezonu. Z pewnością będzie w tym przypadku działał na korzyść fakt, że serial jest obecnie na drugim miejscu w Top 10 najchętniej oglądanych produkcji Netflixa w Polsce.

Serial „Kierunek: Noc” składa się z sześciu odcinków. Poza Ksawerym Szlenkierem wystąpili w nim między innymi: Jan Bijvoet, Mehmet Kurtulus, Laurent Capelluto, Pauline Étienne, Stefano Cassetti i Alba Gaïa Bellugi.

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO