×

Wyszukaj artykuł


Ciało radnego PiS wyłowiono z Wisły

Nie żyje Tomasz Jędrzejczak

Redakcja Pinbook | 21-10-2019 | skomentuj

Nie żyje Tomasz Jędrzejczak

lowiczanin.info

Oceń


Poseł PiS Marek Matuszewski przekazał informację o śmierci Tomasza Jędrzejczaka – radnego Prawa i Sprawiedliwości z powiatu zgierskiego. W sobotę rano odnaleziono jego ciało pod Mostem Łazienkowskim w Warszawie. Mężczyzna znany był ze swojej aktywności w lokalnych społecznościach – na co dzień był zaś pracownikiem łódzkiego oddziału Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. 

  Zobacz także  


Kondolencje rodzinie złożył już poseł Marek Matuszewski – potwierdził on również, że śmierć radnego łączy się z informacjami o wyłowieniu ciała z Wisły. Zwłoki zauważył jeden z kajakarzy, który przepływał w okolicy Mostu Łazienkowskiego.

Okoliczności zdarzenia nadal są nieznane

Informacje o tragicznych wydarzeniach potwierdził także Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie - Łukasz Łapczyński. W rozmowie z portalem wp.pl powiedział on:

Przy identyfikacji nie było żadnych wątpliwości 

Prowadzone jest obecnie śledztwo, które ma ustalić wszystkie okoliczności tragicznego zdarzenia. W jego toku zabezpieczono chociażby nagrania z pobliskiego monitoringu. Nic w tej chwili nie wskazuje na udział w zdarzeniu osób trzecich.


Wszystko na temat:

Wiadomości Śmierć Warszawa Wszystkie tagiKomentarze: