×

Wyszukaj artykuł

Kiedy powróci?

2020 rok bez "American Horror Story"

Patrycja | dnia: 13-10-2020 | skomentuj

2020 rok bez "American Horror Story"

Materiały promocyjne serialu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Od 2011 roku, kiedy to pojawił się "American Horror Story: Murder House", co roku powstawała nowa część AHS. I tak aż do 2019, kiedy to mogliśmy oglądać AHS "1984". Fani mieli powody, aby sądzić, że ciągłość ta zostanie utrzymana - w końcu od prawie 9 lat nic nie uległo zmianie. Tymczasem twórcy serialu ogłosili, że 2020 rok będzie wolny od nowej części popularnego serialu z zabarwieniami horroru. Bardzo nam przykro. Jako fani - łączymy się w bólu! 

2020 bez "AHS"

Stacja FX oficjalnie poinformowała, że 10. sezon serialu nie pojawi się w 2020 roku. Na nową odsłonę cyklu będzie trzeba poczekać do 2021 roku, ale nie wiadomo nawet, czy zostanie utrzymana "tradycja" i sezon będzie dostępny od września. 

Jeśli jest coś, co może nieco ukoić serca fanów American Horror Story to pewnie tylko fakt, że FX potwierdziło to, co zapowiadali Ryan Murphy i Brad Falchuk. Mowa o tym, że powstanie spin-off "American Horror Story". O czym miałby opowiadać? W jakim czasie byłby osadzony? Czy uda się tam ściągnąć genialną Jessicę Lange? FX nie podało żadnych szczegółów, więc na jakieś konkrety przyjdzie nam jeszcze poczekać. 

  Zobacz także  


Nie wiemy jednak również co będziemy mogli zobaczyć w 10. sezonie AHS. Do tej pory na Instagramie Murphy'ego pojawiła się jedna, jedyna wskazówka. Jest to plakat, który ujawniono już w marcu: 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Things are beginning to wash up on shore...

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy)

Wiadomo również kto pojawi się w 10. części American Horror Story. A są to m.in. Sarah Paulson, Macauley Culkin, Evan Peters, Kathy Bates, Lily Rabe czy Finn Wittrock, a to nie koniec listy. 

Tak czy siak - musimy uzbroić się w cierpliwość, żeby móc obejrzeć nową część American Horror Story. Może warto już nadrobić te, które już wyszły? 5 sezonów AHS dostępnych jest na Amazon Prime Video! 


Wszystko na temat:

Seriale online Seriale Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz