Pasuje do tej roli?

Nicolas Cage zagra Joe Exotica! Powstaje nowy serial o „Królu Tygrysów”

Pod koniec marca tego roku na Netflixie pojawił się kontrowersyjny serial dokumentalny „Król Tygrysów”, który z miejsca stał się światowym hitem. Nic więc dziwnego, że natychmiast po jego sukcesie pojawiły się pogłoski, że powstanie fabularna ekranizacja życia Joe Exotica, czyli nietuzinkowego miłośnika dzikich kotów, który przez lata prowadził prywatne zoo pełne tych niebezpiecznych zwierząt. Okazuje się, że niebawem ma się ukazać nowy serial poświęcony tej tematyce. Będzie się składał z ośmiu odcinków i zostanie wyprodukowany przez Imagine Television Studios i CBS. Za scenariusz będzie odpowiadał Dan Lanagan, który tworzył między innymi serial „American Vandal”.

wikipedia.org

Jak donosi „Variety”, prace nad nowym serialem mają ruszyć już w najbliższym czasie. A co najważniesze – w roli Joe Exotica zobaczymy samego Nicolasa Cage’a! Ciekawostką jest, że to będzie pierwsza w jego karierze rola telewizyjna.

O czym będzie nowy serial?

Nowa produkcja z udziałem Nicolasa Cage’a powstaje w oparciu o artykuł „Joe Exotic: A Dark Journey Into The World of a Man Gone Wild”. Przedstawiona w serialu historia będzie się skupiać wokół postaci Joe Schreibvogela, czyli Joe Exotica – ekscentrycznego zookeepera, który stoczył prawdziwą walkę o utrzymanie swojego parku tygrysów, a także ostatecznie został oskarżony o znęcanie się nad zwierzętami i zlecenie morderstwa. Widzowie będą mogli poznać wydarzenia sprzed tych, które zostały ukazane w „Królu Tygrysów” Netflixa. Zobaczymy więc proces autokreacji, który bohatera przemienił w jedynego w swoim rodzaju Joe Exotica i doprowadził do tego, że niemal zupełnie zatracił on swoją pierwotną tożsamość. Z pewnością będzie to niezła gratka dla osób, które z zapartym tchem oglądały „Króla Tygrysów” podczas kwarantanny.Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO