×

Wyszukaj artykuł


Jej partner był w więzieniu

Nicki Minaj wyszła za mąż

Redakcja Pinbook | 22-10-2019 | skomentuj

Nicki Minaj wyszła za mąż

Materiały prasowe

Oceń


Jakiś czas temu Nicki Minaj zasmuciła swoich fanów. Gwiazda ogłosiła, że przechodzi na artystyczną emeryturę i nie zamierza pracować nad kolejnym albumem. Piosenkarka stwierdziła, że zamierza się skupić teraz na uporządkowaniu życia prywatnego i założeniu rodziny. Nic więc dziwnego, że po 11 miesiącach związku zdecydowała się na wypowiedzenie sakramentalnego „tak”. 36-latka pochwaliła się na swoich social mediach czapeczkami i kubkami okolicznościowymi – ujawniła też datę uroczystości. Ślub miał miejsce 21 października.

  Zobacz także  


Wieloma kontrowersjami jest otoczona postać wybranka Nicki Minaj. Jej mężem został bowiem Kenneth ‘Zoo’ Petty, który ma za sobą kryminalną przeszłość. 

Nicki Minaj zajęta na stałe

Pierwsze przesłanki zbliżającego się ślubu artystki pojawiły się w sierpniu. W wywiadzie dla „Queen Radio” przyznała, że planuje zmianę stanu cywilnego. Nicki Minaj nie jest Amerykanką – musiała więc starać się o pozwolenie na zawarcie małżeństwa (wygasa ono po 90 dniach, miała więc czas do końca października). Najwięcej emocji budzi jej wybranek. Kenneth ‘Zoo’ Petty dwukrotnie trafiał za kratki. Odsiadywał wyroki za próbę gwałtu na 16-latce i postrzelenie ze skutkiem śmiertelnym. Najwięcej o charakterze tego związku mówi fakt, że sami o sobie pieszczotliwie mówią Bonnie i Clyde… 


Wszystko na temat:

Gwiazdy Muzyka Wszystkie tagiKomentarze: