Kto zagra złoczyńcę?

„Mission: Impossible 7” - Nicholas Hoult zrezygnował z roli. Wiemy, kto go zastąpi

Materiały prasowe

W lutym tego roku rozpoczęły się prace nad siódmą odsłoną „Mission Impossible 7”. Z powodu pandemii koronawirusa ekipa filmowa musiała jednak przerwać prace na planie, które odbywały się na terenie Włoch. Na początku roku kontrakt na zagranie antagonisty w nowej produkcji podpisał Nicholas Hoult, znany między innymi z serialu „Wielka” czy filmu „Tolkien". Okazało się jednak, że z powodu przesunięcia harmonogramu prac brytyjski gwiazdor musiał zrezygnować z roli w filmie, żeby móc wywiązać się z innych zobowiązań aktorskich. Wszystko wskazuje na to, że twórcy „Mission Impossible 7” znaleźli już za niego zastępstwo.

W czwartek, 21 maja ogłoszono, że do obsady filmu dołączył Esai Morales, który wcieli się w rolę złoczyńcy. Aktor znany jest między innymi z występu w serialach „Ozark”, „Titans” i filmie „Bad Boys”. W „Mission: Impossible 7” wystąpi również Tom Cruise, który wciela się w rolę głównego bohatera, a także Rebecca Ferguson, Hayley Atwell, Pom Klementieff, Henry Czerny, Vanessa Kirby, Ving Rhames i Shea Whigham.

Kiedy będzie premiera?

Nowa odsłona „Mission: Impossible” tym razem zostanie podzielona na dwie części. Z tego powodu w tym samym czasie będą powstawać zdjęcia do siódmej oraz ósmej części filmu. Oba filmy będą opowiadać o jednej historii i stanowić fabularną całość. Za reżyserię odpowiada Christopher McQuarrie, który tworzył również poprzednie części serii. Zajmuje się on także pisaniem scenariusza. Siódma część początkowo miała się ukazać w kinach 23 lipca 2021 roku, a ósma 5 sierpnia 2022 roku. Z powodu pandemii koronawirusa daty te zostały przesunięte. Premiera siódmej części zgodnie znowymi ustaleniami ma się odbyć 19 listopada 2021 roku, a ósmą część będziemy mogli obejrzeć dopiero 4 listopada 2022 roku.





Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO