Zobaczcie listę hitów!

Netflix zapowiedział premiery filmowe na 2021. Jeden oryginalny film tygodniowo!

Materiały promocyjne platformy

Netflix doskonale potrafi się bronić przed konkurencją. Nie inaczej jest tym razem. Wiedząc, że szykuje się wejście HBO Max na rynek w Europie, zdając sobie sprawę z tego, że Amazon Prime Video staje się coraz popularniejsze, a także że powstają nowe platformy streamingowe - postanowił zainteresować czymś swoich widzów. Postawił na wielkie produkcje kinowe. Serwis zapowiedział, że do abonentów, co tydzień, trafi nowy oryginalny film w gwiazdorskiej obsadzie. Jest to naprawdę wielka sprawa. 

Netflix i lista filmów w 2021 roku 

Gdyby faktycznie co tydzień wpadał jeden film - mielibyśmy ich przynajmniej 72. A wiadomo, że filmów i seriali będzie znacznie więcej. Okazuje się, że lista produkcji, które trafią w 2021 roku na Netflix jest naprawdę imponująca. 

W oficjalnym oświadczeniu platformy Netflix można przeczytać: 

tegoroczny repertuar zaskoczy i zachwyci kinomanów na całym świecie filmami nagradzanych twórców, m.in. Jane Campion ("The Power of the Dog"), Paolo Sorrentino ("The Hand of God") i Adama McKaya ("Don't Look Up"). Nowy rok przyniesie jeszcze więcej produkcji pełnych tego, co widzowie Netflix lubią najbardziej - zombie ("Armia umarłych"), kowbojów ("The Harder They Fall", "Concrete Cowboy") i licealnych romansów (finałowe części trylogii "Do wszystkich chłopców, których kochałam" i "The Kissing Booth"). Sprawimy, że znów usłyszysz krzyki nastolatków (trylogia "Fear Street", "Theres Someone Inside Your House"), przeniesiemy na ekran twoje ulubione książki ("The Woman in the Window", "Munich"), dostarczymy solidnej dawki adrenaliny ("Red Notice", "Sweet Girl", "Kate") i damy twojej rodzinie powód, by powiedzieć TAK dla wspólnego oglądania filmów ("Dzień na tak", "Back to the Outback", "ʻOhana: Najcenniejszy skarb"). 

 


Na platformie Netflix pojawi się wiele filmów w gwiazdorskiej obsadzie. Będziemy oglądać filmy z takimi gwiazdami jak Leonardo DiCaprio, Gal Gadot, Meryl Streep, Sandra Bullock, Ryan Reynolds czy Jakem Gyllenhaalem. 

Pojawił się również specjalny spot z migawkami filmów, które w 2021 roku będziemy podziwiać na platformie. Szykuje się mocno filmowy rok! 

Wow! Mocne posunięcie Netflixa, prawda? Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO